Pytanie o dolot

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chciałbym się dowiedzieć czy zna ktoś może pojemność rury dolotowej tzn. od przepływomierza do kolektora ssącego, w silniku 1.4 bądź 1.6?
Chcę dorobić coś takiego z ładnej rurki i zastanawiam się czy moja wiedza w tym temacie jest wystarczająca...
BAKSTER HELP!?
  
 
a po c oCi pojemnosc? nie lepiej zmierzyc srednicew i dlugosc?
  
 
Cytat:
2005-08-02 10:03:39, RGS pisze:
chciałbym się dowiedzieć czy zna ktoś może pojemność rury dolotowej tzn. od przepływomierza do kolektora ssącego, w silniku 1.4 bądź 1.6? Chcę dorobić coś takiego z ładnej rurki i zastanawiam się czy moja wiedza w tym temacie jest wystarczająca... BAKSTER HELP!?



Ja znam, ale to poufne info
  
 
bakster to ja??
  
 
podłącze sie do postu

dolot z rur PCV bedzie okej...?Czy lepiej z metalowych rur?
  
 
Chciałbym widzieć jak mierzysz średnicę tego plastikowego czegoś w dolocie maciek701, ale nieważne...
Skoro Wilk wie to może podzieli się poufną wiedzą z kolegą klubowym o młodym stażu...
Aaa i jeszcze jedno, słyszałem o dolotach z aluminiowych rur-waga O.K. ale przewodnictwo ciepła chyba za dobre jak dla mnie
Jak się ze mną nikt nie podzie li tą wiedzą to sam ją zdobęde, mam już pewnego pomysła...
  
 
z Pcv to sie robi rynny.. a jesli chodzi o dolot to nierdzewka z termoizolacyjna tasma albo aluminiowe no i jak powyzej termoizolacja musi byc... ehh poszukaj moich postow wczesniejszych zobaczysz jaki ja mialem dolot
  
 
Ja tam bym nalal wody ;P To w sumie jest calkiem prosty zabieg.
  
 
PCV jak najbardziej nadaje sie na dolot, co z tego ze super nie wyglada, ale za to słabo przewodzi ciepło a o to chodzi !
  
 
gumon a widziales kiedys w aucie wyscigowym pcv?? albo chociaz sportowym??
  
 
haha...dolot z PCV..dobre...nie słyszałem o takim patencie..
  
 
Cytat:
2005-08-04 18:41:57, VinCe pisze:
haha...dolot z PCV..dobre...nie słyszałem o takim patencie..



tia, polecam setkę do kanalizacji, bedzie super
  
 
No ładne patenty się rodzą... dolot z pcv
  
 
Mam nadzieje ze nikt po przeczytaniu tego watku nie dojdzie do wspanialych wnioskow ze nalezy podlaczyc 'rury od kibla' pod maska samochodu

  
 
Cytat:
2005-08-05 10:30:28, NoSeK pisze:
Mam nadzieje ze nikt po przeczytaniu tego watku nie dojdzie do wspanialych wnioskow ze nalezy podlaczyc 'rury od kibla' pod maska samochodu



no wy tu smiaciu smiaciu a chlopak zalozyl sobie rure od kibla do corsy




[ wiadomość edytowana przez: raden dnia 2005-12-16 15:48:28 ]