Problem z założeniem pilota do centralnego zamka w MKVII

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkim klubowiczów, jest to mój pierwszy post więc liczę na wyrozumiałość
Chciałem założyć zdalne sterowanie do centralnego zamka, kupiłem odpowiednią centralke i tutaj pojawił sie problem. Mianowicie nie wiem pod które kable się podpiąć w wiązce wychodzącej z drzwi. Jest mnóstwo postów na ten temat ale nie mogłem znależć odpowiedniego, ponieważ posiadam MKVII. U mnie z drzwi wychodzą nastepujące kable: żółto-czarny, biało-fioletowy, czarny, biały, brązowy i pomarańczowo-czarny. Może ktoś zakładał i wie które kable są odpowiedzialne za zamykanie i otwieranie? Wszędzie jest opisywane że są to biały i żółty, niestety nie u mnie nie ma żółtego I jeszcze jedno, pod które kabelki sie podpiąc, aby podłączyć kierunkowskazy? Z góry dzięki za podpowiedzi.
  
 
wez próbnik i szukaj.
mi to zajęło z 10-15 minut max
jeden koniec zapinasz na zawias (masa) a drugi wbijasz w kabel, zamykasz/otwierasz centralny lub wlaczasz kierunki.
jak nie ten to następny,
a jak się zaświeci i zgaśnie w odpowiednim momencie to to czego szukasz
kierunków szukaj pod obudowa kolumny kierownicy na wtyczkach od zespolonego, a centralnego po lewej w nogach kierowcy.
  
 
zobacz jeszcze post
Zakładam alarm MagiCar 440 - fotorelacja
  
 
dokładnie tak jak mówi polityk.
też tak szukałem odpowiednich kabli żeby się podpiąć.
  
 
oooo, juz znalazlem

wg moich starych notatek (mk7):

pomaranczowo-rozowy podlaczamy do:
zolto-czarnego co powoduje zamkniecie
bialo-fioletowego co powoduje otwarcie auta

dla jasnosci sytuacji na przewodzie pomarancz.- rozowym jest +12V i to jest podawane na zolto-czarny i bialo-fiolet

p.s. sposob szukania dokladnie taki jak pisza koledzy powyzej
pozdrawiam



[ wiadomość edytowana przez: Kamil_M dnia 2006-02-20 10:57:25 ]
  
 
wielkie dzięki, nie wiedziałem że reakcja użytkowników jest taka błyskawiczna!!! Lece do sklepu po miernik