Ej co to ma znaczyc !!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytania dwa po pierwsze dzis wyskoczyła mi informacja o tym ze mam sie zalogowac na forum zeby pisac posty wiecie o co chodzi to w gornym prawym rogu zaloguj wyloguj standartowo podaje nicka hasło enter i bach anty wir az zawył inf wirus Trident TPE ver 1.4 nie ładnie cos sie dzieje program anty virusowy to avast udało sie zlapac robactwo ale czemu tak jest !!!!!!
Drugie pytanie odnosnie essiego zauwazylem ze przy przejezdzaniu przez hopki i takie tam nieruwnosci wieksze w drodze autko jak siada nizej to skrzypi co to moze byc ostatnio wymieniłem laczniki drazka stab i gume fakt tylko po jednej stronie ale druga była ok
????
  
 
po pierwsze to wstawiaj jakies znaki interpunkcyjne bo nie bardzo mozna Cie zrozumieć
jeśli chodzi o logowanie to co w tym dziwnego? Trzeba być zalogowanym żeby pisać na forum, normalna sprawa.
O tych wirusach nic nie zrozumiałem..
A jeśli chodzi o skrzypienie to mogą byś o tuleje na belce tylnej, mogą być tuleje wachaczy.. trzeba wjechać na kanał i szarpnąć zawiechą.
  
 
Dobra pokoleji spieszyło mi sie troszke ! A wiec tak jak pisałem podczas logowania do forum moj awast wywalił informacje ze przy probie zalogowania sie do serwius komputer moze zostac zainfekowany wirusem i tu nazwa Trident TPE ver 1.4. Udało mi sie zalogowac pomimo tego czegos ale pytam bo bardzo mi sie to nie spodobalo własnie szuałem na gogle co to za wirus ale nie ma za wiele o tym !!!!
To tylko tyle co do skrzypienia to skrzypi przód autka ale mysle ze uda mi sie znalez przyczyne prz głebszym przemysleniu sprawy !!
  
 
Mogą też skrzypieć amory.
  
 
jesli to amorki skrzypia to co im zrobic zeby przestały
  
 
No ja patentu na to nie znam
  
 
Cytat:
2006-06-25 21:06:40, krakus69 pisze:
jesli to amorki skrzypia to co im zrobic zeby przestały


wymienić...
  
 
Niektorym bardzo sie dowcip wyostrzył ale wieze ze to przez słoneczko i upały !!!
Nie bede wymieniał dobrych amorków 80% a poskrzypiwac moga bo cos je zawaliło np ! a zreszta brak pytania dziekuje za pomoc !!!
(zawalony humor dzis tak ze mozna smiało zamykac post)
  
 
no ja tez cos dzisiaj mialem z kompem dziwna sprawa jako komunikatora uzywam spika i przy odpalaniu kompa zawsze wszystko automatycznie a dzis
w trakcie odpalanie windowsa wyskoczyl komunikat bledne haslo do zalogowania sie do servera wp.pl ? no kit wpisuje haselko cos tam zeby potwierdzic ze prawidlowe i po wszystkim tez uzywam avast ale nic nie wykryl a przypadek jakos dziwny pierwszy raz tak mnialem ?
wiec krakus niejestes sam
  
 
Cytat:
2006-06-25 21:19:38, krakus69 pisze:
Niektorym bardzo sie dowcip wyostrzył ale wieze ze to przez słoneczko i upały !!! Nie bede wymieniał dobrych amorków 80% a poskrzypiwac moga bo cos je zawaliło np ! a zreszta brak pytania dziekuje za pomoc !!! (zawalony humor dzis tak ze mozna smiało zamykac post)



pewnie nie skrzypią tylko trzeszcza prawdopodobnie spadła Ci gumowa oslona amorka i tłoczek jest na wierzchu, oczysc wszystko, wez troszke oliwy i natrzyj nia tloczek, załóż spowrotem gumę i cisza...............
  
 
mi skrzypiałay gumy na stabilizatorze ...
  
 
Wymieniłeś łączniki stabilizatorów i może być że któryś jest kiepski.najlepiej sprawdzić to odkręcając końcówkę drążka i poruszać kolumną.Też tak kiedyś miałem wymieniłem dwa łączniki i jeden z nich mi skrzypiał jak diabli.Te łączniki to chyba nie są orginały hmmmm.
  
 
Skrzypiacych amorow jeszcze nie slyszalem,ale swozen wachacza i laczniki stabilizatora - tak
  
 
bardziej mnie zastanawia wirus..bo ciagle nie wiem o co chodzilo to pewnie od tych upałów
  
 

A nie był to komunikat o potencjalnym wirusie? Czasem metody herustyczne wykrywają prawdopodobieństwo wirusa i przypisują przypadkowe nazwy.
Na bóle ktualizacja bibliotek powinna pomóc.
  
 
Dzien dobry na poczatek dzis tez było w krakowie mocne słoneczko wiec niech sie psycho nie zdziwi ! Pisze powoli bo wiem ze czytacie powoli , co do skrzypienia mała ciekawostka jak stene nad autkiem a dokładniej nad prawa strona autka i zaczne ja uginac to wtedy jak głeboko siada jest takie skrzypienie !!!! Co do wirusa i komnutkatu juz nie pamietam czy to był stweirdzony wirus czy tylko zagrozenie ale fakt faktem cos było bo avast zawył a nie zdaza mu sie to czesto !!! Siec osiedlowa jest doskonale chroniona oprocz tego zabezpieczenia domowe tak mnie to zastanowiło i o tym napisałem a co da akutalizacji itp t robie to czesto i wiem jak sie je komuter nie jestem, laikiem w tych sprawach !!!! pozdro