Alarm na chwilę obecną

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemanko. Pomóżcie mi wybrać z Allegro Alarm za niewielkie pieniążki. Chdzi mi mniej więcej o to, by dało się zgrać z nim Centralny zamek. Jaki polecacie teraz z oferty jakie są na Allegro najlepiej z Warszawy, bo bym sobie kupił już na jutro. Samemu kurcze nie dam rady go podłączyć. Kto pomoże ???

Kliknijćie i powiedzcie, czy ten będzie pasował do Esperaka ???

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2008-03-30 17:44:46 ]
  
 
Hymmm. Nikt nie doradzui, czy ten jest wart uwagi ???
  
 
Ten powinien być niezawodny i najlepszy:

>> KLIK <<


  
 
Problem w tym, że nie otworzy on centralnego zamka... A może zerkniesz w ten co w linku podałem w pierwszej wypowiedzi i skomentujesz, czy jest ok.
  
 
A może ten

W tym co ty podałeś trzaby kombinować z kluczykiem
A dorobienie scyzoryka do zamków espero w Sosnowcu to koszt ok.100 - 150 PLN

Zabawa nie warta świeczki

Jak chcesz założyć alarm tylko po to żeby otwierać drzwi z pilota to może takie cóś a odcięcie zapłonu, rozrusznika czy pompy paliwa zrobi Ci każdy domorosły elektryk z pojęciem

Espero już nie kradną a takie domowe zabezpieczenie jest lepsze od najlepszych alarmów
  
 
Myślałem nad tym pierwszym. Za 59 zł. Właśnie z tego wzglęu, że nie ktradną i ma to co trzeba, czyli centralny zamek. Zaraz go sobie kupię Moje Espero było wyposażone w Alarm ale lipa. Spaliła się centralka wraz najbliższym okablowaniewm. Ciężko to odtworzyć. Mało brakowało, a poszedłby też i samochód gdzyby kolegi ( poprzedniego właściciela ) nie było w środku. Z podłączeniem nie będę miał problemów. Robiłem taki już w Maluszku. Tylko nie wiem gdzie będę mógł się wpiąć pod centralny zamek. Znalazłem tu na forum gdzie jest centralka i mam ją za komputerem ale jak się wpiąć tam Mam też kostkę jakąś czarną nad kompem. Prowadzi do niej zaślepka Nie wiem też do czego jest. Może poradzicie mi gdzie w Esperaku wpiąć się pod centralny, by działało prawidłowo

Tu mam też napisane, że mogę bezpośrednio podpiąć siłowniki pod ten zamek. Ale pewnie kostka nie będzie pasowała. Nie wiem, czy da radę podpiąć go już pod istniejącą centralkę.
Cytat:
Funkcje autoalarmu: - wyjście z wbudowanego modułu zamka centralnego, umożliwia bezpośrednie podłączenie siłowników i sterowanie wszystkimi zamkami.


Alarm, o którym piszę i jaki mi został polecony.

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2008-03-30 19:54:07 ]
  
 
Cytat:
2008-03-30 19:50:34, Ikarus260 pisze:
Tylko nie wiem gdzie będę mógł się wpiąć pod centralny zamek. Znalazłem tu na forum gdzie jest centralka i mam ją za komputerem ale jak się wpiąć tam Mam też kostkę jakąś czarną nad kompem. Prowadzi do niej zaślepka Nie wiem też do czego jest.



ŁAPY PRECZ!!!
Wpinaj się w wiązki kabli idące przy lewej nodze kierowcy (za tą skrzyneczką z klapką je znajdziesz). Masz tam wszystko - tzn. siłowniki+kierunkowskazy+12V)
  
 
Oki, czyli domyślam się, że mam się wpiąć tam pod mastera tylko jaki kolor kabla bym nie błądził bez potrzeby. Kieunki to ja wiem jak też tam idą kabelki to pod nie się wepnę. Dzięki.
  
 
Cytat:
2008-03-31 08:17:29, Ikarus260 pisze:
Oki, czyli domyślam się, że mam się wpiąć tam pod mastera tylko jaki kolor kabla bym nie błądził bez potrzeby.



Tego to Ci nie powiem, bo już nie pamiętam, ale polecam schemat i dokładną analizę kolorów, żeby nie było jak u mnie, gdy okazało się, że z czerwonego zrobił się różowy. Trudno nie jest... ino kabli ze 30 w wiązce. Ale wszystkie niezbędne są.
  
 
Mamy gdzieś taki schemacik ???
  
 
Cytat:
2008-03-31 13:23:05, Ikarus260 pisze:
Mamy gdzieś taki schemacik ???



M.in. w książce Morawskiego i w serwisówce... no i na jakiejś radzieckiej stronie.