Znaczek, logo, emblemat forda...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
gdzies kiedys sportkalem sie z taka stronka zagraniczna gdzie z normalnego niebieskiego logo forda robili czerwone....tyle ze teraz nie moge tego znalesc :/

czy ktos wie jak to zrobic?...ew ma namiary na jakies stronki/sklepy int?



i tak wogole...to moze sciagnac znaczek forda z przedniej maski?..taki no name by byl.....albo moze jakis inny emblemat (forda oczywiscie nie vw ;] ) walnac?....mialem na mysli sam napis...ew logo ale takie bez tla tylko sam rys....

co wy na to?
  
 
tu masz co nieco

_k_l_i_k_
  
 
szlifujesz papierem ściernym na płasko tył (tak jest wytłoczony, że zeszlifujesz tylko niebieskie), malujesz i po herbacie.
  
 
ehh...jakie to proste

ale czym najlepiej pomalowac?

master: widzialem ten topic wlasnie wczesniej tylko nie wiedzialem jak go znalesc...b.fajnie to wyszlo...
  
 
Cytat:
2006-07-14 11:16:01, masterostry pisze:
tu masz co nieco _k_l_i_k_


to w programie graficznym wylaczono kanal niebieski, logo jest normalne, zwroccie uwage na tablice rej, i flage jest zolta
ale pomysl godny realizacji mysle ze odrazu bedzie rzucal sie w oczy taki emblemacik, pozdro
  
 
nick....sadze ze wyszla taka zolta przez lampe blyskowa....
  
 
Cytat:
2006-07-14 12:01:30, zniesmaczony pisze:
ehh...jakie to proste ale czym najlepiej pomalowac? master: widzialem ten topic wlasnie wczesniej tylko nie wiedzialem jak go znalesc...b.fajnie to wyszlo...


szlifujesz
odtłuszczasz (nie nitro, only ekstrakcyjna)
oklejasz przód i boki, coby niezachlapać
maluszesz zwykłym sprayem (i tak go przykleisz i nie będzie odłazić farba)
Po wekendzie zrobię fotkę, jak nie zapomnę.
Aha na Ebayu można było kupić swego czasu dowolny kolor (nawet flaga angielska) za 4funciaki+przesyłka...
  
 
Cytat:
2006-07-14 12:04:49, 28_Nick pisze:
to w programie graficznym wylaczono kanal niebieski, logo jest normalne, zwroccie uwage na tablice rej, i flage jest zolta ale pomysl godny realizacji mysle ze odrazu bedzie rzucal sie w oczy taki emblemacik, pozdro





Free Image Hosting at www.ImageShack.us a tu przód, z Remarqowym paluchem. jak znajdę fotki tych które mam w drzwiach , też wstawie
  
 
No akurat z programem graficznym nie ma to wiele wspólnego.
Też zastanwiałem się nad różnymi opcjami, przeróbkami, zakończyło się na braku znaczków.
  
 
Cytat:
2006-07-14 13:04:46, Wojo pisze:
No akurat z programem graficznym nie ma to wiele wspólnego. Też zastanwiałem się nad różnymi opcjami, przeróbkami, zakończyło się na braku znaczków.



tia Krakowskie loga wyemigrowały na Kujawy
  
 
a ja mialem u siebie czarne logo!!:] pieknie wygladalo na bialym autku!!;]
  
 
tez sie nad czarnym zastanawiam....
  
 

  
 
Cytat:
2006-07-14 12:58:53, masterostry pisze:
a tu przód, z Remarqowym paluchem. jak znajdę fotki tych które mam w drzwiach , też wstawie



Po co CI w drzwiach Remarqowe paluchy??
  
 
Pewnie kiedyś zamknął drzwi razem z paluchami, i dlatego Remarq ostatnio tak mało pisze, jedną ręką... Różne są ozdoby, Master widać postanowił zrobić postrach mafii
  
 
Cytat:
2006-07-14 12:12:46, zniesmaczony pisze:
nick....sadze ze wyszla taka zolta przez lampe blyskowa....


jasne ze przez lampe
Tytuł strony
  
 
Cytat:
2006-07-14 13:49:29, Snale pisze:
Po co CI w drzwiach Remarqowe paluchy??




.....do świecenia..są znacznie lepsze niż LEDy
  
 
Cytat:
2006-07-14 13:56:06, 28_Nick pisze:
jasne ze przez lampe Tytuł strony



nick ale o co ci chodzi?....przeciez master wkleil fotke na dowod ze nie jest to vt....wiec to ze flaga wyszla pomaranczowo sadze ze jest wina lampy blyskowej (i odblaskowej rejestracji) a nie vt...(zreszta po jakiego grzyba dawalby pomaranczowy kolor do flagi?)

zreszta nie rozumiem....wiem ze zyjemy w dobie photoszopu ale nie badzmy paranoikami....nie wszystko VT co sie swieci...
  
 
Cytat:
2006-07-14 13:56:06, 28_Nick pisze:
jasne ze przez lampe Tytuł strony



heh jak przypuszczam kolega jest "dizajnerem" i wyszukuje gdzie sie da virtuali

  
 
poprostu lubie sie bawic a czerwone logo jest the best chodzi za mna jak tylko je zobaczylem, szczegolnie ze coraz bardziej zaczyna mi korespondowac z moimi czerwonymi pokrowcami. i o to chyba chodzi