Td sprzęgło

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Czy przy wymianie sprzęgła w essim mk VII 1.8 td z intecoolerem wystarczy wyjać sama skrzynie czy trzeba wyciagać silnik?
Czeka mnie wymiana i jeden mechanior powiedział ze trzeba wyciagać cały silnik, a to oczywiscie odpowiednio kosztuje, inny zaś mówił że wystarczy sama skrzynię , ale jakoś nie był do końca tego pewien.
pozdro

  
 
Wystarczy samą skrzynie
  
 
jak ja wymienialem u mechanika w D sprzęgło to silnik trzeba było trochę podnieść.. i tyle. może o to chodzilo, generalnie sporo roboty przy tym...
  
 
Dzieki za info. Mechanior mówił raczej o wyciaganiu całego silnika, a nie podnoszeniu., i nie wiem czy mnie chce naągnąć czy tak trzeba.
pozdro
  
 
Cytat:
2006-07-11 22:28:10, panbert1 pisze:
Dzieki za info. Mechanior mówił raczej o wyciaganiu całego silnika, a nie podnoszeniu., i nie wiem czy mnie chce naągnąć czy tak trzeba. pozdro


zdecydowanie chce Cię naciągnąć. Na pewno nie wyjmuje się silnika. Ewentualnie luzuje sie go na poduszkach
  
 
na 100% nie wyciaga sie silnika. sprzeglo mialem robione niecaly rok temu w takim samym autku. wyciagali tylko skrzynie. u mnie koszt robocizny to 350zl (samej robocizny), wiec ciekawi mnie ile by chcial od Ciebie mechanik, ktory wyciagnalby caly silnik