Hamulce ........... :/

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W RS powinny być bębny czy tarcze bo znajomy mechanik zdziwił się że są będny z tyłu. Ogólnie nie wiem dlaczego mam strasznie słabe hamulce, może być to wina ABSu ?? klocki sa OK ?
  
 
Cytat:
2006-07-31 16:02:19, augi pisze:
W RS powinny być bębny czy tarcze bo znajomy mechanik zdziwił się że są będny z tyłu. Ogólnie nie wiem dlaczego mam strasznie słabe hamulce, może być to wina ABSu ?? klocki sa OK ?



w mk7 są bębny


ps. nie Ty jeden narzekasz na słabe hamulce w rsie
  
 
W takim jak Ty masz czyli jeżeli to ten ze zdjęć to Mk VII są bębny w MkVI i Mk V były tarcze. Słabe hamulce - wymień płyn klocki i sprawdź, generalnie tylnie hamulce nie decydują o sile hamowania tak znacznie jak przednie!
  
 
w mk7 tarcze zdaje sie maja tylko f1 edition
  
 
Cytat:
2006-07-31 16:04:54, _kruchy_ pisze:


patrzcie kto się pojawił - nasz Bob Budowniczy


a właśnie że tylne w dużej mierze odpowiadają za skuteczność hamowania


[ wiadomość edytowana przez: slawas1 dnia 2006-07-31 16:41:01 ]
  
 
Cytat:
2006-07-31 16:05:38, kainek pisze:
w mk7 tarcze zdaje sie maja tylko f1 edition



fcale że nie
  
 
klocki i płyn są ok, a może mieć wpływ ABS do tego ( coś z nim nie tak ?? ).

Idzie przerobić tył na tarcze ??

[ wiadomość edytowana przez: augi dnia 2006-07-31 16:09:42 ]
  
 
Bębny z tyłu w RS2000 były montowane tylko w MK7 i to tez nie we wszystkich.. na razie nie znalazłem reguły na to bo widziełm i F1 i Saubery i zwykłe z bębnem... a i widziałem Saubery z tarczą z tyłu.. do tego jeszcze dochodzi 4-ro kanałowy ABS więc kombinacji jest bez liku...
Akurat Twoja wersja Saubera ma beben i jest to całkiem normalne, nie masz się co martwić. Słabe hamowanie to wina pewnie klocków, tarcz, płynu i ewentualnie przewodów hamulcowych.. no możesz miec jeszcze taką opcję że Ci pada serwo
  
 
chyba znam juz przyczyne dam znac jak sie upewnie ze to ona