Kierunki w lusterkach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak w temacie zastanawiam się mocno nad czymś takowym tym bardziej że mam dziurawą (pęknięcie) obudowę od lewego lusterka którą zafundował mi jakiś niedzielny kierowca na parkingu. co o tym myślicie iczy macie jakieś propozycję takiego rozwiązania? napewno esinki nabrałyby kolejnego uroku

[ wiadomość edytowana przez: solar18d dnia 2006-07-30 23:48:22 ]
  
 
powiem ci ze na rynku jest pelno takich kierunków przyklejanych na lusterko lub gdzie tam ludzie niezechca.

moim zdaniem wygląda to dosc tandetnie.myslalem o takim bajerze ale zrezygnowalem gdy zobaczylem takie na wv golfie.

tasama cena za lusterko na szrocie a niebedzie przypału.

ale oczywiscie to tylko moje zdanie

pozdro
  
 
Faktycznie masz rację nie ma co małpować vw, tak więc biorę się dziś za łatanie a jak nie wyjdzie to szukam obdowy.
  
 
Cytat:
2006-07-31 11:53:39, solar18d pisze:
Faktycznie masz rację nie ma co małpować vw, tak więc biorę się dziś za łatanie a jak nie wyjdzie to szukam obdowy.



  
 
to nie vw wstawił jako pierwszy kierunki w lusterka, a mercedes
  
 
Ja bym odradzal migaczy w lusterkach, juz nawet maluchy i polonezy je maja, jest to wiesniackie moim zdaniem juz, nawet na niektorych seryjnych samochodach wyglada to kiepsko.

Jesli czegos jest za duzo to zdecydowanie nalezy odchodzic z takiego kierunku, podobne mam zdanie jesli chodzi o przyciemnianie szyb... trzeba isc w nowe trendy, szukac nowych pomyslow a nie uzywac "oklepanych" chwytow)