Dobre radyjko do 400!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Koledzy potrzebne mi jest dobre sprawdzone radyjko do 400 i nie wiem czy wybrać 1.Unidena 520 bo znajduje się na jakiejś liście "zakazanej" czy 2. inteka m 490 czy 3.inteka 790 czy 4.emperor ninja. 5 Alana 48+ Dodam jeszcze że nie interesują mnie używane!!!
  
 
jeśli nie interesują cię używane, to może być kłopot z "DOBRE"...
  
 
Witam ! Przeciez w tej cenie nie ma wyboru. Jesli ma byc nowe, dobre i sprawdzone to tylko Uniden.
  
 
Nieprzejmuj sie tym, ze Unideny teraz niedostaly homologacji poniewaz zaden mundurowy niebedzie cie na drodze szarpal zebys mu ja pokazal. Tak na marginesie wydaje mi sie, ze firma President ma udzial w tym zeby Unideny wyeliminowac z Polskiego rynku.
  
 
Cytat:
Nieprzejmuj sie tym, ze Unideny teraz niedostaly homologacji poniewaz zaden mundurowy niebedzie cie na drodze szarpal zebys mu ja pokazal. Tak na marginesie wydaje mi sie, ze firma President ma udzial w tym zeby Unideny wyeliminowac z Polskiego rynku.


tu się nie zgodzę ;ostatnio we wrocku skrzyżowanie obornicka - paprotna sprawdzali papiery do cb

pozdrawiam
  
 
No i niech sprawdzaja, wcale niemusze miec przy sobie swiadectwa homologacji. To jest w ich zakresie miec wykaz radyjek dopuszczonych do uzytku.
  
 
A co w przypadku jeśłi się czepią i nie będę mieć świadectwa homologacji??
  
 
Cytat:
2006-09-17 23:29:49, piotrekzmc pisze:
A co w przypadku jeśłi się czepią i nie będę mieć świadectwa homologacji??



Kurde jeszcze odemnie nie chcieli homologacji ale jesli sie upra to nie widze problemu bo do wiekszosci radyjek mozesz sciagnac z neta i sobie wydrukowac

mam nowego unidena 520 PRO i ksero deklaracji zgodnosci ( homologacji) i to mi wystarczy

mam ten papier przyklejony w foliowej kopercie na górze radyjka mi nie zawadza a ja beda sie czepiac to im pomacham przed oczkami na odczepnego


73!
  
 
Cytat:
2006-09-17 12:16:55, chuck pisze:
tu się nie zgodzę ;ostatnio we wrocku skrzyżowanie obornicka - paprotna sprawdzali papiery do cb pozdrawiam



ciekawe na jakiej podstawie...

Cytat:
To jest w ich zakresie miec wykaz radyjek dopuszczonych do uzytku.



taki wykaz nic im nie da


Cytat:
A co w przypadku jeśłi się czepią i nie będę mieć świadectwa homologacji??



artykuł 233 ustawy Prawo Telekomunikacyjne z 2004r.