Uniden 520 a Cobra 19DX ????????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

No własnie jaka jest różnica między nimi??? Mam zamiar zainwestować w Unidena ale z chęcia zaoszczędziłbym troche kasy Czy warto kupić Cobre??
  
 
myślę, że warto kupić cobrę.....mam i nie mam sie do czego przyczepić
  
 
Masz Cobrę, ale pytanie najważniejsze czy miałeś możliwość ją porównać z Unidenem. Czy w ogóle miałeś do czynienia z Unidenem
Ja z Cobrą nie miałem dlatego jestem ciekawy jak to się sprawdza...
Przyznam się, że jak miałem pierwsze radio, a był to Alan 100+, to też uważałem, że nie ma się do czego przyczepić dopóki nie zobaczyłem jak działa inne radio
  
 
nie, nie miałem takiej możliwości. To moje pierwsze i jedyne póki co radyjko. Ale tak jak pisałem sprawuje sie całkiem dobrze i nie daje mi żadnego powodu, zeby się na nie wkurzać, bo coś tam......ale tak jak pisali inni koledzy na forum ważniejsze jest chyba posiadanie dobrej i dobrze zestrojonej anteny..
szerokości...
  
 
a czy oba radyjka mają w sobie to samo,chodzi mi o różne funkcje??

Może ktoś wie czemu na Allegro juz niemozna dostać Unidena 520, a aukcje 510 z dnia na dzień jest coraz mniej!!?? Czyżby taki duży popyt hehe
  
 
Slyszalem ze firma Uniden nie dostala homologacji - deklaracji zgodnosci, ( chyba tak to sie fachowo nazywa ) na swoje radia, dlatego jest ich coraz mniej, co nie zmienia faktu, ze sa ta bardzo dobre radia.
Cobra tez zbiera dobre opinie, ale ja jeszcze jej w reku nie mialem, dlatego za bardzo nie bede sie wymadrzal


[ wiadomość edytowana przez: zp dnia 2006-09-13 20:34:45 ]
  
 
Cytat:
2006-09-13 20:30:39, zp pisze:
Slyszalem ze firma Uniden nie dostala homologacji - deklaracji zgodnosci, ( chyba tak to sie fachowo nazywa ) na swoje radia, dlatego jest ich coraz mniej, co nie zmienia faktu, ze sa ta bardzo dobre radia. Cobra tez zbiera dobre opinie, ale ja jeszcze jej w reku nie mialem, dlatego za bardzo nie bede sie wymadrzal [ wiadomość edytowana przez: zp dnia 2006-09-13 20:34:45 ]



Czegos nie kumam albo Ty albo ja mamy nie ścicłe informacje:
mianowicie posiadam unidena 520PRO i deklaracje zgodnosci posiadam.

Nie wydaje mi sie aby mogli cofnac deklaracje zgodnosci(homologacje) bo co wtedy z radiami ktore juz ja maja??? dla mnie to bezsens jak sie myle prosze o sprostowanie


73!
  
 
ja tez nie mam pojęcia o co chodzi bo kupowałem jeszcze 1,5 miesiąca tem unidena 520 bez problemu za 280zł a teraz na aukcjach jest 1..2 szt i to za kwotę 350zł.
hmm moze faktycznie się coś stało.
Ale ja z radyjek bo mam takie dwa jestem zadowolony
zobaczymy co to będzie
  
 
Mi się udało kupić model 520 za 305 zł no i rzeczywiście zeby trafić na allegro trzeba mieć szczęście. Dosałem deklaracje zgodności na model 510 ! i w dodatku bez żadnych pieczątek !
  
 
Cytat:
2006-09-14 20:36:52, arek137 pisze:
Czegos nie kumam albo Ty albo ja mamy nie ścicłe informacje: mianowicie posiadam unidena 520PRO i deklaracje zgodnosci posiadam. Nie wydaje mi sie aby mogli cofnac deklaracje zgodnosci(homologacje) bo co wtedy z radiami ktore juz ja maja??? dla mnie to bezsens jak sie myle prosze o sprostowanie 73!

Prawo nie dziala w stecz. Jak juz zostalo napisane, to nie jest nasz ( uzytkownikow ) problem, tylko hurtownikow i sprzedawcow.
A deklaracje zgodnosci mozna sobie skserowac i wrazie kontroli powiedziec ze radio jest stare i ma z 10 lat
  
 
No dobra - to jak włąsciwie jest z tą Cobrą
mam możliwość zciągnięsia sobie takowej ze stanów (czyli pełna 40 ale w 5) podobno przestrojenie radyjka z USA to nie jest wielki problem a cena bardzo zechęcająca.... 25$ za nówkę

I jak w końcu z tą cobrą - warte coś to radyjko czy nic ?