Olimpiada

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chinol
  
 
Cytat:
2008-03-23 12:25:39, gafcio pisze:
chinol


skoro już naprawdę ..nie mogłeś się powstrzymać...to mogłeś chociaż darować sobie politykowanie (i w dodatku OBCE) ...w Święta...!

Wesołego zająca !
  
 
Cytat:
to mogłeś chociaż darować sobie politykowanie (i w dodatku OBCE) ...w Święta...!



Tak ,najlepiej wstawić ten temat dopiero jak sprawa będzie zakończona.Wtedy bez ryzyka ,narażenia reputacji biegłego we wszystkim,można powiedzieć-i tak wiedziałem,że tak będzie,było do przewidzenia,nie myliłem się itd.
Temat jak najbardziej na czasie.
  
 
Cytat:
2008-03-23 13:22:43, gafcio pisze:
Tak ,najlepiej wstawić ten temat dopiero jak sprawa będzie zakończona.Wtedy bez ryzyka ,narażenia reputacji biegłego we wszystkim,można powiedzieć-i tak wiedziałem,że tak będzie,było do przewidzenia,nie myliłem się itd. Temat jak najbardziej na czasie.


Ale temat sie zaczął przeszło tydzień temu, a Ty wyjeżdzasz z nim w środku świąt. Jakoś Afganistan czy inny Irak gdzie giną nasi żołnierze Ci nie przeszkadzał.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
Ale temat sie zaczął przeszło tydzień temu, a Ty wyjeżdzasz z nim w środku świąt.


Właśnie teraz dostałem namiar,więc go teraz wklejam.Świąteczna atmosfera mi w tym nie przeszkadza.Przepraszam za to chinolimpijskie wtargnięcie w tym uroczystym czasie.
U nas jajka a u nich kisiel i ciastka z kota,z psa cielęcina

Cytat:
Jakoś Afganistan czy inny Irak gdzie giną nasi żołnierze Ci nie przeszkadzał


-Owszem przeszkadzał.Jak i cały bezsens tych wojen,gdzie za plecami wojskowych stoją Mułłowie i religia.To na pierwszym planie-a za wszystkimi czaji się kasa i władza.W Iraku -ropa ,w Awganistanie-uran.Jeśli ktoś chce ginąć w obronie tych wartości-jego wybór.
Z Tybetem i Chimami sprawa wygląda nieco inaczej.Tybet to bidunia,zacofana gospodarczo i społecznia.Dla chin był to łatwy łup w szerzeniu i deii komunistycznych i wielko mocarstwowych.Obecnie komuniści sponsorują czerwoną partyzantkę w wielu przyległych krajach np.Buttan,Sikkim,Nepal.
To nie jest bajka z przed 20-stu lat ,to się dzieje teraz.Niestety wiąże się to z przelewem krwi ,niezależnie czy mamy święta i czy olimpiada będzie pokojowa
  
 

Fair play. Free Tibet.
  
 
Hej! My Amerykańce! Przynosimy wam pokój... piffff... paffff... tratatataaaa... Bum!
Koło du*y mi to lata! I tak wszystko obraca się wokół pieniądza jak to ktoś kiedyś powiedział, a że ja pieniędzy nadmiaru nie mam, toteż popijam drinki i wypisuję tutaj swe durnoty.
  
 
Cytat:
2008-03-23 13:22:43, gafcio pisze:
.. Tak ,najlepiej wstawić ten temat dopiero jak sprawa będzie zakończona.."


Nie ..najlepiej go wcale nie wstawiać!...tym bardziej na tym forum..(sam zobacz jaki masz "szalony" odzew!)..

Masz polityczno-światowe zapędy?...poleciłbym szukanie sobie zwolenników na innych ..bardziej specjalistyczno-pacyfistycznych forach.....tym bardziej, że daję 100% gwarancji, iż krzycząc o tym nawet głośno na ulicy nie osiągniesz zupełnie NIC....i wpływu na tamtejsze wydarzenia nie będziesz miał absolutnie żadnego!...no chyba, że zostaniesz cudotwórcą...

(eeeh...jakby nie słowo dane krzychu_cha...to bym mógł nawet uzasadnić..L )

Swoje poglądy wolno Ci mieć...tylko po co dym próbujesz robić na moto forumie ??

Wystarczy tego dziwnego wątka!...
  
 
najlepiej bojjkot chin uprawiać poprzez zaprzestanie kupowania wszystkiego co chińskie. W ten sposób pogrążymy gospodarkę chińską w głębokim kryzysie.
Ta... tylko jak to zrobić, kiedy 90% rzeczy na które patrzymy pochodzi z chin
  
 
Cytat:
poleciłbym szukanie sobie zwolenników na innych ..bardziej specjalistyczno-pacyfistycznych forach



Nie szukam zwolenników ,nie agituję i cutwórcą nie jestem!
Jest to informacja ,która mnie zaintrygowała i nią się z wami podzieliłem.Nie mnie oceniać wasze zapędy polityczne,czy wogóle zainteresowanie sprawą ,czy też skutecznością i poprawnością tejże.
Cytat:
..(sam zobacz jaki masz "szalony" odzew!)..


Może i piszę z błędami ale ślepy jeszcze nie jestem.
Nie chodzi mi o żywą reakcję i aprobatę w ww. sprawie.Nie ukrywam że ciekawiła mnie reakcja forumowiczów-takiej się spodziewałem.Moje auto,dom ,praca ,kraj i cała reszta -jednakie .Poza tym cała reszta koło d...y lata.
Cytat:
Ta... tylko jak to zrobić, kiedy 90% rzeczy na które patrzymy pochodzi z chin


-Espero z Korei
  
 
Cytat:
2008-03-24 11:30:58, gafcio pisze:
-Espero z Korei


i ...Od razu lżej i lepiej ! .....w tym kierunku temat możemy już kontynuować ...



Pozdrawiam z śniegowatych lekko katowicuf..
  
 
Cytat:
2008-03-24 11:30:58, gafcio pisze:
Poza tym cała reszta koło d...y lata.



Dokładnie. Świata nie zmienię, Ty również więc wolę pier*olić to
  
 
Witam Kolegów

A mi się zawsze podobały polityczno-światopoglądowe wątki na tym forum. Myślę, że to ważne - potrafimy rozmawiać tu nie tylko o autach

Wątek o Tybecie też jest ważny. Ja sam jeszcze nie mam jasnego stanowiska w tej sprawie. Z jednej strony nie podoba mi się to co komuchy w Chinach robią, z drugiej - mam pewne obawy czy tu nie chodzi o jakąś dziwną manipulację opinią publiczną właśnie w obliczu zbliżającej się olimpiady.

Jedno dla mnie jest pewne, co zresztą zostało już powiedziane w tym wątku - liczy się kasa. Nikt nie odwoła olimpiady z powodu zabicia iluśset Tybetańczyków - poprostu za dużo na tym wszyscy stracą. Zresztą dla mnie obecny sport wyczynowy niewiele ma wspólnego z ideałami i równą walką - doping, kasa i obłuda, tak więc i tak bym olimpiady nie oglądał, bo mnie to poprostu nie interesuje.
  
 
Cytat:
2008-03-24 10:40:09, Robert_S pisze:
Ta... tylko jak to zrobić, kiedy 90% rzeczy na które patrzymy pochodzi z chin



Nawet żelazko ZELMERA....
  
 
Cytat:
2008-03-25 12:53:22, pyrekcb pisze:
Nawet żelazko ZELMERA....



Jak to teraz piszą... Designed in Poland, Made in China
  
 
Cytat:
2008-03-25 14:17:37, elChopin pisze:
Made in China



Made in PRC lepiej brzmi, bo durnym amerykaną zajmie 20 lat zanim dojdą co oznacza skrót PRC
  
 
Cytat:
2008-03-25 14:31:36, piotr_ek pisze:
Made in PRC lepiej brzmi, bo durnym amerykaną zajmie 20 lat zanim dojdą co oznacza skrót PRC


Komu?
  
 
Jestem zaskoczony. Gdzieś umierają bezbronni, niewinni ludzie a tu słyszę głosy "mam to w d*.*" Ja osobiście mam zgoła inne zdanie, obchodzi mnie to i ubolewam że nic nie mogę zrobić w tym temacie. Jak widzicie jest to tylko moje zdanie i niczego i nikogo nie popieram - mówię co myślę. Mało tego, to jest dział OT a słyszę głosy które nawołują niemalże do cenzury. Spokojnie, demokracja jest, zasad nie złamał, więc skąd to oburzenie? No i na dodatek "w święta" - jak na chrześcijanina przystało (w końcu to takie święto) głosimy zasady współczucia i miłosierdzia - a tak niedawno był Wielki Post. Jak już powiedziałem: jestem zaskoczony. Taką postawą.
PS. No Offence pls
  
 
Cytat:
2008-03-25 14:50:38, pyrekcb pisze:
Komu?





i zagadka dla piotr-ek`a
jak to jest że Amerykanie tacy "durni" a z dziesięciu najlepszych wyższych uczelni na świecie aż osiem to uczelnie amerykańskie?

  
 
Cytat:
2008-03-24 10:40:09, Robert_S pisze:
najlepiej bojjkot chin uprawiać poprzez zaprzestanie kupowania wszystkiego co chińskie. W ten sposób pogrążymy gospodarkę chińską w głębokim kryzysie. Ta... tylko jak to zrobić, kiedy 90% rzeczy na które patrzymy pochodzi z chin



poniekąd
sęk w tym że to nie pogrąży aż tak bardzo gospodarki Chin - bo to nie są produkty chińskie. But Nike czy koszulka Adidas to nie jest produkt chiński .
Więc gdyby komuś naprawdę zależało na bojkocie Chin to po prostu nie powinien tam inwestować A tego nie zrobi żadna firma - nikt nie zrezygnuje z niskich kosztów produkcji ( choć rosną w sporym tempie) i wielkiego rynku zbytu.
W sumie sami sobie jesteśmy winni bo oczekujemy niższej ceny na produkty - więc producenci zachowuja się racjonalnie szukając możliwości obniżenia kosztów , no i jest jak jest

BTW ciekawa sprawa jak to będzie z dyskwalifikacjami sportowców - skoro Milorad Cavić został zdyskwalifikowany za koszulkę Kosovo je Srbija to chyba i na Olimpiadzie manifestującym poparcie z Tybetem nie popuszczą ?