Jak zmienic grilek ze znaczkiem na siatke ???? pomóżcie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
powiedzcie jak mozna przymocowac siatke zamiast orginalnego grilka????
  
 
kupujesz odpowiednią ilość siatki na długość i szerokość
z plastikowego bądź srebrnego grila na kartonie obrysowujesz obwód tzw. zarys i wycinasz - nie zapominając o uszach do przykręcania.

Troszkę wyobraźni i improwizacji i uda się napewno
  
 
kiedys miąłem taki pomysł w mkV jeszcze.
Pytlar powiedział że wygladał wtedy jak polonez
grillek

pomijam trafnośc owczesnych pomysłów .
  
 
To moze i ja sie pochwale moim.. ja go tylko odnowiłem bo był strasznie zniszczony.. ale i tak ktoś odwalił kawał dobrej roboty
  
 
Coś takiego cię interesuje, ja znaczek zostawiłem.
  
 
ale powiedzcie jak wyciagnac ten strary plastikowy zeby niczego nieuszkodzic. a tak wogole to na co zamontowac te siatke?? jakies wkrety?? ktos mi mowil zeby przykleic albo przytopic plstik??!no mi sie cos takiego podoba jak kolegi z czerwonego
  
 
kolega z czerwonego zrobił tak.. odkręcił dwie sróbki hmm odkleiłem siatke od plastiku wyczyściłem ja i pomalowałem gdy juz farba była sucha przymocowałem ja do reszty za pomoca kleju montazowego.. teraz juz wiem ze źle zrobiłem boklej ten jest twardy i co za tym idzie jest kruchy.. narazie siatka sie trzyma bardzo dobrze ale gdybym miał zabieg powtórzyc jeszcze raz uzyłbym silikonu!! żadnego topienia plastiku czy wkrętów
  
 
Może ktoś zna jakiś zakład w którym można by było coś takiego wykonać ? Też chciałbym coś takiego do swojego autka ale sam tego niestety nie wykonam No i wiadomo że nie każdy będzie pasował, ja mam MK 7 i do niego potrzebuję - więc HELP ME !
Pozdro