Lampy mkV tył ktoś widział takie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Często widuję w GofrachII takie lampki: O TAKIE
Widział ktoś kiedyś coś takiego do Essa?

Albo ewentualnie TAKIE jak # 13040 tylko z białą górą... czyli TAKIE!

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie gdzie to dostać...
  
 
te ostatnie wyglądają jak w BMW i są najładniejsze
Niewidziałem jeszcze takich ale chętnie bym wiedział gdzie i za ile można je mieć.
  
 
ładniejsze te ostastnie. Nie takie kryształkowate jak te golfowskie. Ja widziałem takie coś jak jechałem przez niemcy dawno temu. Ale gdzie to kupic nie wiem
  
 
toz ten eskort to wyglada jak beemka!! i pierwszy raz takie lampy widze e wscorcie:] ale do bialaska by mi nie pasowaly...
  
 
już kiedyś był taki temat... można takie lampy dorwac czasem na niemieckim bądź brytyjskim ebayu... bądź w niemieckich sklepach tuningowych.. w Polsce nie ma niestety.. nie znajdziesz..
  
 
KLIK tutaj sa biale.

Wprawdzie sklep zagraniczny ale mysle ze gdyby sprawe dobrze nakrecic to da rade kupic.

Np moze REX Ci pomoze

[ wiadomość edytowana przez: mazzi19 dnia 2006-05-26 12:09:17 ]
  
 
Ja widziłem tego typu lampy
  
 
Cytat:
2006-05-26 12:03:24, Bartek8 pisze:
Ja widziłem tego typu lampy



Apfuuuuu, takie to wiem gdzie kupić

VinCe, wiem że w PL nie dostane, chodzi mi o to gdzie za granicą, jak by ktoś miał adres sklepu, albo linkia do aukcji...

Mazzi, właśnie też się zastanawiam czy nie wziąść białych (wiem na nawet gdzie są tańsze, o 4 ojro ) , i nie pomalować dołu Motipem do lamp na czerwono, potem jeszcze nałożyć bezbarwny. Ale jak się nie uda, albo wyjdzie jakaś lipa to się powieszę
  
 
Cytat:
2006-05-26 12:13:21, Wojo pisze:
Apfuuuuu, takie to wiem gdzie kupić VinCe, wiem że w PL nie dostane, chodzi mi o to gdzie za granicą, jak by ktoś miał adres sklepu, albo linkia do aukcji... Mazzi, właśnie też się zastanawiam czy nie wziąść białych (wiem na nawet gdzie są tańsze, o 4 ojro ) , i nie pomalować dołu Motipem do lamp na czerwono, potem jeszcze nałożyć bezbarwny. Ale jak się nie uda, albo wyjdzie jakaś lipa to się powieszę


wyjdzie wyjdzie.. też miałem tak robić z tym malowaniem. bierz białe..
  
 
Hmmm, do poniedziałku jeszcze pomyśle... może ktoś jeszcze coś trafi za ten czas Ale chyba się złamię jak nic innego nie będzie
  
 
Cytat:
2006-05-26 12:13:21, Wojo pisze:
Apfuuuuu, takie to wiem gdzie kupić ...


A możesz zdradzić gdzie?
  
 
Cytat:
2006-05-26 13:04:43, surec pisze:
A możesz zdradzić gdzie?


no przeciez na allegro takie są...
  
 
Cytat:
2006-05-26 13:04:43, surec pisze:
A możesz zdradzić gdzie?



tu są takie:] tylko z taka ceną to gosciu sie moze cmoknąc w d*** juz lexusy do MK VI/VII są o przeszlo 150zl tansze!!


[ wiadomość edytowana przez: pytlar dnia 2006-05-26 14:14:08 ]
  
 
taaaa... tylko juz niewiele osób kupuje te okropne lexusy


[ wiadomość edytowana przez: SebaNowy dnia 2006-05-26 14:22:28 ]
  
 
Cytat:
2006-05-26 12:22:39, Wojo pisze:
Hmmm, do poniedziałku jeszcze pomyśle... może ktoś jeszcze coś trafi za ten czas Ale chyba się złamię jak nic innego nie będzie



Wojo, w razie czego się zbierze ludzi i pojedzie na wycieczkę do niemiec Ja jestem chętny jakby co
  
 
bialo czerwone to widzialem tylko na foxdesign, w zadnym innym sklepie nie spotkalem, w sklepikach w uk i na ebayu mozna sciagnac biale, wtedy malowanie albo folia i bedzie w barwach narodowych...

btw. z tymi lampami i bez spoilerka mkV wyglada jak beemka serii 3 :]

ehh tez bym takie chcial, ale sa wazniejsze wydatki niz lampy, a wez jeszcze to sciagnij z zagramanicy... :/


--- edit

ew. mozesz srebre lexusy kupic i dol na czerwono, nie bedzie to takie piekne jak te, ale zawsze cos;p

btw. kupuj te lampki kupuj, ja pisze sie na Twoje czerwone:p

[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2006-05-26 22:25:33 ]
  
 
Cytat:
2006-05-26 22:19:11, zenq pisze:
a wez jeszcze to sciagnij z zagramanicy... :/



To mówię przecież, że się można osobiście wybrać
  
 
Wojtek....pogadaj ze Stepem...wiem ze kupował z niemiec białe lampeczki do 5
Ps...
W razie czego nie pal się z zakupem bo moze cos takiego piknego wpaść mi niebawem w łapki
  
 
tutaj jest wybor
  
 
to może jeszcze mała abstrakcjaKLIK