[Scoupe] Audio - tylne głośniki - jaka średnica?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
I znow mam małe pytanie...do bardziej doświadczonych odemnie...
Planuje kupić głośniki na tył...Sprawdzałem i w Scoupe są orginalnie 13cm głośniki w dodatku przykrecone do maskownicy...Może ktoś sie orjentuje czy bez przeróbek tylnej półki mogę zamontować 160 -165mm głośniki,głębokość 59mm...dokładnie chodzi mi o Magant-y Ultra 216...wole upewnić sie przed zakupem zeby poźniej jakiegoś zonka nie wyłapać...
Miło by było jak by ktoś mi doradził co i jak.


[ wiadomość edytowana przez: Jarek_2 dnia 2008-05-21 18:26:49 ]
[ powód edycji: tytuł ]
  
 
Witam!
Rozmiar głosników z tyłu to 165mm a z przodu 100mm (jest miejscie na bardzo glebokie).
Z tyłu nie wszystkie wejdą bo tam są sprężyny od klapy bagażnika. Moje głosniki z tyłu maja 60mm głebokoś montarzową.
Z przodu mam z tej samej seri tylko że odpowiednio mniejsze.

Ja mam takie z tyłu !

Pozdrawiam Remik
  
 
może podacie cenne wskazówki jak w łatwy sposób wymontować oryginalne głośniki z tyłu?
  
 
Kładziesz się w bagażniku bierzesz kluczyk chyba 10 i odkręcasz maskownice.... Po czym wyciągasz ją od góry a później to głośniki raczej od góry.... ale nie wiem ja jak kupiłem to bez głośników.... Pozdrawiam...
  
 
no i teraz przód nie nadąża za tyłem polecicie coś na przód do S-coupe (średnica 10) na radio 4x45W. Niech ładnie i czysto gra
  
 
Nic co ma średnicy 10cm nie będzie ładnie grało(no chyba że tweetery) Zresztą w te miejsca w podszybiu to tylko tweetery jesli ma dobrze grać,bo kiedyś szukałem i mało który producent bawi sie w taki dziwny rozmiar Jak nie chcesz się bawić w przednie panele drzwiowe to przeżuć większość sygnału na tył a przod niech ci delikatnie nuci i nie bedziesz wtedy zauważał takiej róznicy
  
 
Jezeli dobre car audio to nie w polke glosniki tylko w drzwi odseparowany zestaw i wtedy tweetery w slupki albo tam w drzwiach gdzie jest srubka zyby odkrecic lusterka boczne