Pompiarze na ślasku gdzie ? blisko Pszczyny

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chodzi o pompe diesla ?? gdzie sa dobrzy nie jakies paproki i w miare przystepne ceny ? oraz rozrząd gdzie sa dobrzy
  
 
Co do pomparza to w Pawłowicach masz. Jakbyś jechał przez Pawłowice w kierunku Jastrzębia to masz go po prawej stronie w domku jednorodzinnym, z drogi widać tablice reklamowa firmy.







  
 
jakis dobry??? i moze jakis nr tel bo bym wczesniej dryknal?
dzieki

i poprosze o innych
  
 
No a ten z Mikołowa???
  
 
fajne chlopaki ale panie podaje ceny z ksierzyca za pompe
  
 
No to że przewałkowali kolegę mateq nie znaczy że ciebie też stukną
Spróbuj przekręcić do Diesel Serwis Adamczyk w Piekarach Śląskich, w sumie ten z Mikołowa i tak tam zawozi wszystkie poważniejsze problemy...
  
 
dzwonilem do tego adamczyka i tak

zrobienie calej pompy uszczelnienie i zamontowanie ustwaienie i wyciagniecie 550zł


zrobioenie od razu razrzadu to koszt 160zl polowa bo za jednym razem z pompa wodna

a koszt czesci do rozrzadu z pompa czesci montuje ruville to 750zł

to razem 1460 zł na rozrad 2 latka gwarancji a na pompe na uszczelnienie 3 miechy


jak myslicie dobra cena???


i czy naprawde sa goscie dobrzy

szkoda ze wkladaja ruvillee ale powiedzial ze w VW laduja wlasnei ta marke??


ile moga policzyc za wymiane oleju w skrzyni biegów automat?? ile kosztuje olej??? i ile litrów

[ wiadomość edytowana przez: mmmmat dnia 2008-02-19 13:09:45 ]
  
 
Cytat:
2008-02-19 13:08:08, mmmmat pisze:
... i czy naprawde sa goscie dobrzy ...[ wiadomość edytowana przez: mmmmat dnia 2008-02-19 13:09:45 ]



Na cenach w tej materii się nie znam. Ale jednego jestem pewien lepszego warsztatu w okolicy (Piekar Śl.) nie znajdziesz. Specjalizują się w dieslach także wal śmiało.

P.S. Wymieniałem u nich rozrząd w 1,8 16V koszt - 185 zł robocizna, w ASO jak by kokoś interesowało - 500zł również tylko praca człowieka.




[ wiadomość edytowana przez: jerico dnia 2008-02-19 18:23:08 ]
  
 
A ja uważam że ten warsztat wcale nie jest taki dobry jak powiadają... Mieliśmy tam kiedyś firmowego mercedesa i wiecej szkody narobili niż pożytku Uważa ze za taka akse nei warto sie kulać z Pszczyny... na pewno masz bliżej coś dobrego


[ wiadomość edytowana przez: FAROW dnia 2008-02-20 15:13:44 ]
  
 
kurde jutro mam tam jechac i sam juz nie wiem

zobaczcie linka



OPINIE ????????????????????


  
 
Kolega do nich jeździ swoją Astrą II 1.9 TDI i też nie narzeka. Wiadomo, że naprawy diesli nie są tanie, ale nigdy nie słyszałem żeby ktoś skarżył się na ten warsztat. Za to często słyszy się, naprawa diesla - jedź do Adamczyka.

Jednak decyzja należy do Ciebie.


[ wiadomość edytowana przez: jerico dnia 2008-02-21 20:59:06 ]
  
 
Dingar a Adamczyk to chyba są dwa różne warsztaty.
Zauważ że negatywy nie dotyczą układów wtryskowych paliwa, w czym sie specjalizują, a usterek innego typu, rozrusznik, wadliwie zamontowane wcześniej koło zamachowe.
Idź do okulisty i lecz sobie serce....
Niby też lekarz......
  
 
powiem szczerze ze nawet ok umyli mi silnik itp polecam tylko kiepskie stołki maja w poczekalni lipa straszna