[Scoupe] Czujnik załączania wentylatora.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Zwracam sie o pomoc do wszystkich posiadaczy Scoupe...
Chciałbym wiedzie kiedy u wsa się załącza wentylator??? tzn. mniej więcej ile wskazuje kontrolka od temp? Kuede bo u mnie to wciąz sie
włącza nawet czasem jak wyłącze silnik to potrafi załączy....Może czujnik mam juz do wymiany????
pozdr

[ wiadomość edytowana przez: Jarek_2 dnia 2008-03-15 15:51:54 ]
[ powód edycji: tytuł ]
  
 
U mnie wentylator włącza się jak wskazówka przekroczy połowę skali. Prawdopodobnie czujnik Ci padł.
  
 
no tak u mnie to tez podobnie. tak prawie w połowie norny (zaznaczona kolorem białym)... Ale zeby sie nawte zimą włączał?....
A gdzie jest zamontowany ten czujnik??? Gdzieś w bloku???
  
 
czujnik temperatury wody jest po lewej stronie od bagnetu kontroli poziomu oleju jest na gorze wtyczka a pod nia wsowka i to jest wlasnie czujnik
koszt okolo 15-20 zl wiec niewielki i ogolnie dostepny tylko sa 3 rodzaje najlepiej sprawdz jaki masz przed udaniem sie do sklepu roznia sie wlasnie wejsciem przewodow przynajmniej wg katalogow czesci
  
 
Cytat:
2008-02-24 20:31:44, carl_ldz pisze:
czujnik temperatury wody jest po lewej stronie od bagnetu kontroli poziomu oleju jest na gorze wtyczka a pod nia wsowka i to jest wlasnie czujnik koszt okolo 15-20 zl wiec niewielki i ogolnie dostepny tylko sa 3 rodzaje najlepiej sprawdz jaki masz przed udaniem sie do sklepu roznia sie wlasnie wejsciem przewodow przynajmniej wg katalogow czesci



Czujnik temperatury załączający wentylator znajduje się w chłodnicy na dole po stronie kierowcy.