Nowe autko

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam serdecznie chciałem się pochwalić nowym nabytkiem który zakupiłem w zeszłym tygodniu miał być rozbity z 2002r. ale w końcu został zakupiony z 2000r nie uszkodzony . z silnikiem 2,0l.16v jak narazie śmiga bez problemu i mam nadzieje że tak dalej będzie śnigał a wygląda takocuments and SettingsAdministratorMoje dokumentyMoje obrazy">
  
 
chciałem wrzucić wam kilka fotek ale kurcze zapomniałem jak to się robi i już sobie powrzucałem w karzdym razie mamy kolejne coupe
  
 
najlepiej jak dodasz zdjecia do profilu

jesli chcesz wrzucic bezposrednio do postu, to musisz zaczac od wrzucenia fotek na jakis serwer np google, itp
potem wklejasz tutaj tylko link do twojego zdjecia.

gratuluje nabytku
  
 
to tak bawił się nie będe dodaje w takim razie do profilu dzięki za pomoc
  
 
no to mamy już fotki w profilu hetnyh do oglądania zapraszam
  
 
no wpiekne wlasnie w takim jestem zakochany ale to jeszcze troche
gratuluje
  
 
ahhh.... marzenie takie coupe gratuluje wyboru
  
 
Piękniutkie autko, pogratulować
  
 
Oby spisywał się jak najlepiej.Gratuluje
  
 
no jak narazie odpukać jeżdzi bez zarzutu właśnie dzisiaj zabezpieczyłem podwozie i wymieniłem olej bo na rozrząd jeszcze mam czas, koleś który sprzedawał był jeszcze w serwisie i tam został wymieniony a mam jeszcze jedno pytanko wiem ze może powinienem zadać je na forum coupe ale zawsze warto zaryzykować on jest na 15 felgah a oponki to 205/55 ja hciałem mu założyć 16tki a oponki 205/40przód a tył 215/45 wejdą mi zwłaszcza hodzi tu o przód bo tył to raczej spokojnie tylko czy z przodem nie będzie jakiś problemów pozdro i dzięki za miłe komętarze
  
 
Wejść wejdą ale ... musisz mieć odpowiednie fele (głównie chodzi o et), poza tym poczytaj u nas dużo było w ostatnim czasie o różnych oponach i tam sie dołącz do pytań (tuning lub techniczne) - wydaje mi sie ze ciut niskie opony chcesz włożyć (będą mniejsze koła) ale to sprawdź na kalkulatorku kół jakimś - ja niestety jestem chwilowo na GPRSie i niezbyt mam możliwości.

Gratuluje pięknego zakupu i niech cieszy oraz bezawaryjnie służy nowemu właścicielowi.

[ wiadomość edytowana przez: _Misio_ dnia 2008-03-09 08:51:26 ]
  
 
po pierwsze to gratuluję zakupu

a po drugie:

Cytat:
2008-03-07 00:15:37, maly-gls pisze:
a mam jeszcze jedno pytanko wiem ze może powinienem zadać je na forum coupe ale zawsze warto zaryzykować



tutaj jest bardzo dobre miejsce na to pytanie koleżanki i koledzy zapewniali, że powstanie tamtego forum/klubu nie wpłynie na ich aktywność tutaj ale cóż chyba nie dotrzymali słowa
  
 
no co do dotrzymania słowa to też mi się tak wydaje a co do wysokości oponek to właśnie patrzyłem na kalkulatorze i jest git wychodzi na taką samą wysokość pozdro i dzięki