[S] Sprzedam scoupe GT Final Edition 96r - Nowa Turbina

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
chce sprzedać swojego scoupe tylko dla tego ze nim prawie nie jezdze, mam samochod służbowy i jeszcze 2 inne w domu ;]
Nie jest to super okazja bo mało nie chce, ale nie dość ze stan jest dobry, to mam praktycxznie nową turbosprężarke na gwarancji (zrobiłem na niej jakiej 5 tys gora). Samochod ma dystanse na tylnej osi po 25mm na koło (na fotkacj jeszcze ich nie było). Samochod zarejstrowany ubezpieczony itp itd, nigdy gazem nie śmierdział, zadnych wyciekow.
Zdjęcia można zobaczyć w moim profilu tylko jest jedna malutka sprawa ;] mianowicie jakis czas temu mialem stłuczke i pomaluje go na dniach ;] nic nie było klepane ani szpachlowane tylko wymienione cale elementy. To była lekka stłucczka i pek mi zdezak i maska sie troche zgieła, a ze mialem drugiego na części to to poprostu przełożyłem.
samochod po wymianie płynów filtrów itp.
nowe świece i przewody
nowe amortyzatory z przodu a do tyłu leżą w garażu tylko nie mam kiedy zmienic;]
CB radio(zabudowane z mozliwością przełożenia spowrotem orginalnych czesci bo mam wszystko), radioodtwarzacz CD

a teraz najgorsze, cena chce za niego (juz pomalowanego) 7999PLN

w razie pytan dzwoncie: 667 237 112, lub piszcie turbo87@wp.pl

w razie czego mam jeszcze mnustwo części do tego samochodu, zawsze moge coś dorzucić ;]

pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Turbus dnia 2008-02-01 13:03:10 ]
  
 
No to faktycznie "troche" duzo jak na ten model
No ale skoro na tyle go wyceniasz to pewnie tyle jest wart
  
 
no w sumie same dystanse i turbina to chyba się koło 2 tysiecy zakręciło i troche mi szkoda dlatego troche duzo
  
 
Może chcesz sprzedać amorki na tył jeżeli tak to jakie one są i za ile Pisze nowy właściciel Scoupe Twojego brata

-----------------
Volvo 440 1.8 DL + LPG '94
FSO 125p 1.5 C + LPG '83
FSO Syrena 104
  
 
sam chce je założyć ;] tylko zgubiłem przejściówke na kodowane śróby na koła i ciagle szukam więdz nie sprzedam amorków ;] a tak nawiasem, jak sie nabytek sprawuje?? trzeba było mój kupić ładniejszy jest i ma turbo ;D
  
 
idealnie nie jest... szczególnie wkurza mnie szarpanie (świece, kopułka i palec wymienione i dalej to samo...) no i przecieka woda do środka przy tylnej prawej szyby reszta nie narzekam aha no i amorki słabiutkie z tyłu ale to w przyszłym miesiący, w tym nie dam rady z kasą

-----------------
Volvo 440 1.8 DL + LPG '94
FSO 125p 1.5 C + LPG '83
FSO Syrena 104
  
 
przecieka?? nawet nie wiedziałem szczerze mowiąc i braciszek napewno tez nie bo on zreszta nic nie wiedzial o tym samochodzie ale moze to bedzie jakas sugestia bo na skladaniu tylnej i tylnej-bocznej szyby jest taka listwa czarna plastikowa, i one były brzydkie, wiedz zakładaliśmy tam nowe (prawie nowe ), a tam boło bardzo duzo sylikonu wczesniej a teraz są na taki klej montarzowy, bo te mocowania są niepewne a lepiej takich pirdół nie gubić ;] wiedz sprawdz moze to tam cos jest nietak i moze dlatego tam było tyle sylikonu bop ktos to uszczelniał kiedyś ;]
prawdopodobieństwo jest małe ale moze warto sprawdzić ;]

pozdro