Jankesi vs. Orły czyli...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z taką ciekawością odpaliłem dzisiaj kompa i zalogowałem się na Forum a tu cisza... Nikt nie komentuje poczynań naszej reprezentacji?
  
 
Cytat:
2008-03-27 10:44:03, lothaar pisze:
Z taką ciekawością odpaliłem dzisiaj kompa i zalogowałem się na Forum a tu cisza... Nikt nie komentuje poczynań naszej reprezentacji?



A co tu komentowac ?
  
 
Nerwów szkoda...
  
 
Grali jak nigdy - efekt jak zawsze.

Przed jakimis poprzednimy mistrzostwami jak Janas prowadzil, tez media pialy z zachwytu az do ostatnigo meczu przed mistrzostwami gdy to o ile kojarze kostaryka nam wtrabila.

A potem na mistrzostwach 3 mecze i do domu.

Teraz tez tak bedzie - czyli jak zwykle.
  
 
ja oglądałem mecz w samochodzie.....specjalnie z tego powodu znalazłem na forum BMW sposób na odblokowanie TV podczas jazdy.
Do tego snieg zaczał sypać jak cholera, trakcja mrygała non stop, obraz przez te opady troche snieżył, do tego szpakowski co chwile siorbał i chrząkał ...ale nic to myslałem. Zobacze jak nasze orły grają w wielkim stylu ......


.....no i dupa. Wylosowałem bilety na euro 2008 na warunkowy mecz cwiercifanłowy. 1500zł/2 bilety.
Miałem dzisiaj za nie wpłacać (ostatni termin) .... ale tego nie zrobie. Wróciłem na ziemie.....z gówna to i Benchaker (czy jak to mówi prezio benchałer) czekolady nie zrobi.
Nie wyjdziemy z grupy
Niemcy zrobią nam drugi blitzkrieg, z Austrią może wygramy (zremisujemy) a Chorwaci przejadą nas ze 3:0

  
 
Cytat:
2008-03-27 14:10:25, Tomek-Mydlowski pisze:
.."ja oglądałem mecz w samochodzie.....specjalnie z tego powodu znalazłem na forum BMW sposób na odblokowanie TV podczas jazdy.."


Tomek !...co ja mam na to powiedzieć?

...jakbyś był żółtodziobem...to już by była taka jazda że szok...nawet forum biemdablju by nie pomogło "w odblokowaniu"
No cóż...se pozwolę na taką jeno dygresyjkę ogólną: pokłady głupoty ludzkiej są niezmierzone ...i jak widać tkwią nawet w najmądrzejszych zdawałoby się istotach ...

Co do pozostałej części wypowiedzi....masz 100% racji (niestety)...dostaniemy taki wdupc, że znowu EU się będzie z nas śmiało do rozpuku...żałosne, zadufane w sobie polaczki piłkarzyki..

Uff..cieszę się tylko że nie oglądałem tego spektaklu wczoraj..


Pozdrowionka ze słonecznych katowicuf
  
 
Cytat:
2008-03-27 14:28:55, bogdan1 pisze:
Tomek !...co ja mam na to powiedzieć? ...jakbyś był żółtodziobem...to już by była taka jazda że szok...nawet forum biemdablju by nie pomogło "w odblokowaniu" No cóż...se pozwolę na taką jeno dygresyjkę ogólną: pokłady głupoty ludzkiej są niezmierzone ...i jak widać tkwią nawet w najmądrzejszych zdawałoby się istotach ... Co do pozostałej części wypowiedzi....masz 100% racji (niestety)...dostaniemy taki wdupc, że znowu EU się będzie z nas śmiało do rozpuku...żałosne, zadufane w sobie polaczki piłkarzyki.. Uff..cieszę się tylko że nie oglądałem tego spektaklu wczoraj.. Pozdrowionka ze słonecznych katowicuf



spoko spoko - wczorajsza jazda bardziej przypomianała stanie. Niewiedziec czemy cały śnieg przewidziany na opady zimowe spadł wczoraj na warszawe w przeciagu 2 godzin.
Wypadków i słuczek było od cholery, a ja biedny miś odcinek drogi który pokonuje zwykle (w godzinach szczytu) 30-45 minut stałem wczoraj dobre 1,5 godziny - to i meczyk sobie obejrzałem