[Accent 1,5 96"] Oświetlenie wnętrza kabiny.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich na forum.

Od niedawna mam accenta gt 1996r. 1.5 i odkąd go kopiłem mam mały problem...

Nie działa mi światło w kabinie po otwarciu drzwi od strony kierowcy, od strony pasażera działa, manualnie włączana także.

I problem wcale jak by się zdawało nie dotyczy włącznika świateł, bo tern jest sprawny na 100% - działa przez niego ostrzeganie o włączonych światłach przy wysiadaniu (otworzeniu drzwi) z pojazdu.

W czym tkwi problem ? bo prawdę mówiąc to nie wiem gdzie szukać przyczyny.

Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: Jarek_2 dnia 2008-05-28 12:53:54 ]
[ powód edycji: tytuł ]
  
 
To chyba proste ? Przycisk otwarcia drzwi, ewentualnie instalacja prowadzaca do niego.
Problem niskiej szkodliwosci spolecznej, ja to zawsze wylaczam
  
 
Cytat:
2008-02-06 00:25:41, Vex pisze:
To chyba proste ? Przycisk otwarcia drzwi, ewentualnie instalacja prowadzaca do niego. Problem niskiej szkodliwosci spolecznej, ja to zawsze wylaczam



Hehe jak pisałem to nie jest właśnie to, i sam przycisk i instalacja sa sprawne, nie działa tylko podświetlanie (z tej 1 właśnie strony). Kupując go tak już było i myślałem że to wina przycisku - a nie jest.

Ba zdurniałem na tyle ze nawet wymieniłem ten ow przycisk na 2, dla mnie to dosc wazna sprawa bo czesto wracając do domu wieczorem muszę ręcznie zapalać światło zeby coś znaleźć w środku, ogólnie funkcja potrzebna
  
 
Zastanawiam sie czy wew. kabiny nie ma czasami 2 żarówek... Ktos wie cos o tym ? Aktualnie przez 12h jestem w pracy i nie mam jak tego sprawdzic...
  
 
Problem nie dotyczyl ani wlacznika (zmienilem nadal nie dzialalo) anie tez bezpiecznikow / instalacji.

Ale zostal rozwiazany... jak ? Pewnego dnia po prostu lampka wlaczyla sie ehhh
  
 
Widocznie gdzieś nie łączył przewód. Proponuję to sprawdzić bo problem może się powtórzyć.
Pozdrawiam
  
 
Ciekawe tylko jaki skoro do przycisku idze tylko 1, a ostrzeganie przed wlaczonymi swiatlami korzystajace z tego samoego czujnika dzialalo...

Ci ciekawe napsial do mnie uzytkownik formum majacy ten sam problem i tez po prostu pewniego dnia... zadzialalo... skandal