Krejzolka Race 2007

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Krejzolka Race 2007

Krotki opis:

Krejzolka Race polega na zaliczeniu jak najwiekszej ilosci zadan oraz punktu kontrolnego i dojechania na mete przed uplywem okreslonego czasu. Zaloga wyscigu sklada sie wylczanie z kierowcy oraz pilota. Na starcie dostaja koperte z zadaniami. Zaloga ktora zbierze najwieksza ilosc punktow, zaliczy obowiazkowe zadania, punkt kontrolny oraz dojedzie na mete przed godzina 0 wygrywa. Liczba przewidzianych zadan jest dluga. Od zawodnikow zalezy ktore z nich oprocz obowiazkowych beda chcieli wykonac, czyli kazdy wyznacza swoja wlasna trase. Rajd jest wzorowany na CannonBall Race oraz Rade Race www.rage-race.pl/.


Data imprezy: 22 lipca 2007 (niedziela)
Miejsce: Stalowa Wola, Nisko, Ulanow, Turbia, Sandomierz i okolice
Czas rozpoczecia: 14:00
Czas zakonczenia: 18:00
Miejsce startu: podane godzine przed startem
Punkt kontrolny: podany w kopercie na starcie
Miejsce zakonczenia: podane pol godziny przed zakonczeniem
Ostateczny termin zapisow: 20 lipca 2007 godzina 22:00
Koszt startu: 20zl za zaloge (nie podlega zwrotowi)
Liczba zalog ograniczona do 30.
Zaloga zostaje zapisana do listy w momencie uiszczenia oplaty startowej.

Rodzaje zadan (punktowane w skali 1-4 pkt, z ktorych czesc jest obowiazkowa do wykonania):

- zrobic zdjecie czemus, sobie w roznych sytuacjach,
- nagrac filmik czemus, sobie w roznych sytuacjach,
- dowiedziec sie o czyms, o kims,
- znalezc cos, kogos,
- wykonac cos.

Wymagania co do zalogi:

1. Samochod :].
2. Telefon komorkowy.
3. Aparat foto cyfrowy lub telefon komorkowy z aparatem (mozliwosc krecenia filmow) .
3. Kupa paliwa.
4. Dlugopis.


Kazde auto otrzyma na samochod obowiazkowe naklejki z nazwa rajdu. Miejsce startu oraz zakonczenia
wyscigu bedzie przekazane do wiadomosci wylacznie uczestnikom (poprzez sms).


Rajd jest objety regulaminem, do ktorego nalezy sie bezwzglednie stosowac. Wszelkie oszustwa beda
podlegaly karze dyskwalifikacji. Regulamin zostanie opublikowany w nastepnym tygodniu.

Nagrody:

- 3 pierwsze miejsca beda nagrodzone pucharami,
- kazda zaloga ktora wypelni obowiazkowe zadania i ukonczy rajd otrzyma dyplom ukonczenia wyscigu.


Jest to pierwsza i niepowtazalna okazja, aby sprobowac czegos nowego. Zapraszamy do wspolnej
zabawy, ktora myslimy zapadnie wszystkim w pamieci.

Zapisy oraz info u organizatorow:

Adam Szprot (Pingu)
tel: 604-536-919
gg: 4433461

Grzegorz Skrzypek (Gallus)
tel: 693-620-263
gg: 5159658


[ wiadomość edytowana przez: _Gallus_ dnia 2007-07-10 22:57:05 ]
  
 
czy mandaty beda dodatkowo punktowane ?? :>
  
 
hehe jedziemy.
Ale yariskiem z cb
  
 
Hehe fajna sprawa. Jak nigdzie nie pojade to moze z kumplem wystartuje
  
 
Pojawilo sie pare pytan na priv dotyczacych przykladowych zadan. Glownie obejmuja one miejsca , rozne sytuacje z ktorymi uczestnicy beda musieli sie uporac. Liczy sie inicjatywa, smialosc oraz to co najwazniejsze, czyli dobra zabawa. Jak rzadko bywa tutaj moc auta ma niewielkie znaczenie, w tym rajdzie licza sie ludzie i ich mozliwosci, predyspozycje do wykonywania zadan, orientacja w terenie. Od paru dni ulozylismy paredziesiat zadan i co chwile cos wpada nowego do glowy ;D. Napewno nikt nie bedzie sie nudzil , a po otwarciu kopert jedyna mina na twarzy bedzie szczery usmiech .

Pozdrawiam

P.S. Na 2 dni wyjezdzam do Rzeszowa takze jesli ktos by chcial sie zapisac to bezposrednio u Adama, pozniej u mnie miedzy innymi w lesie w niedziele i w kolejnych dniach do 20 lipca. Radze sie pospieszyc, bo chetnych jest sporo ;].
  
 
Super pomysl mam nadzieje ze to wypali i bedzie to cyklicznie powtarzane

a tak przy okazji szuka ktos pilota ja sie oferuje
moje walory uzytkowe: cos tam znam stalowa i okolice, posiadam aparat jak cos to gg
  
 
Geo ja jadę z agnieszką.
Chcesz się zabrać na 3ego ?
  
 
Cytat:
2007-07-10 22:54:48, _Gallus_ pisze:
Zaloga wyscigu sklada sie wylczanie z kierowcy oraz pilota.


niestety czu regulamin nie zezwala
  
 
Ja tez jade z mara a czym to jeszcze sie zobaczy
  
 
a ja i Marek jedziemy na mini bikach i mamy na bank 1 miejsce
  
 
No to zycze wam udanej imprezki. Z checia bym sie pobawil ale bede balowal na poprawinach w tym dniu wiec niestety odpadam.

Pozdro i opiszcie po wszystkim co i jak sie dzialo
  
 
Caly czas mozna sie zglaszac do Pinga w sprawie zgloszen. W niedziele wracam do Stalowki i bede wiadomo gdzie razem z formularzami zgloszeniowymi ;].

Beda wygladac mniej wiecej tak:

- Imie , nazwisko kierowcy,
- Auto marka, model,
- Nr. rejestracyjny auta,
- Nr. telefonu komorkowego, ktory uczestnik bedzie posiadal w trakcie imprezy.

Tak jak wczesniej bylo napisane wplata 20zl przy zgloszeniu.

Pozdrawiam,
Gallus

[ wiadomość edytowana przez: _Gallus_ dnia 2007-07-12 07:38:28 ]
  
 
Jestem nowy na forum ;]
Jak by ktos mial wolne miejsce dla pilota to jestem chetny
piszcie na gg 1671011
zazwyczaj niewidoczny ;]
  
 
Na streecie i na centrum sporo osob sie wpisalo i wplacilo kase. Na dniach wiadomosc pojdzie do KTN coby wspolnie sie pobawic.

Na prosbe wielu osob przykladowe zadania:

- od najprostrzych np znalezc w miescie dokladne miejsce i odczytac z niego to co my tam umiescimy / 1pkt,

- np. fotka z blondynka na masce pompujaca balona (takiego dmuchanego ) 3pkt

-np zrobic sobie fotke z usmiechnieta pania z wazywniaka, ew z dodatkowo zalozonymi kapustami na glowach / 3pkt

Sa to zadania przypadkowe, ktore sa dosc zblizone do tych ktore juz sa przygotowane.

I tak dalej i tak dalej, inwencji i pomyslowosci poki co nam nie brakuje i co chwile cos nowego sie pojawia. Jako ze nazwa Krejzolka ( nowa ksywka Villego ) postaramy sie poodrzucac wszystkie nudniejsze zadania zeby zostaly same perelki.

P.S. Oczywiscie beda zadania obowiazkowe, ktore juz tak calkiem odjechane nie beda, tak samo bedzie troche zwyklych np na orientacje w terenie, co nie znaczy slabiej punktowanych. Mysle ze kazdy cos dla siebie znajdzie.

Zapisujcie sie jak najszybciej teraz do czwartku u Adama (Pingu) pozniej tez i u mnie jak wroce do stalowki.

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: _Gallus_ dnia 2007-07-16 10:00:59 ]
  
 
Wszystko sie pieknie dopina na zostatni guzik.

Imprezka sie niezle zapowiada.

Rozpowiadajcie o niej i znajdujcie nowe zalogi.

Im wczesniej skompletujemy komplet tym latwiej i lepiej bedzie nam sie organizowalo

P.S Mala zmiana, jesli ktos chce startowac motocyklem to moze ale musza to byc 2 osoby na motocyklu i musi znalesc miejsce na naklejki

[ wiadomość edytowana przez: Pingu dnia 2007-07-17 20:34:23 ]
  
 
przydal by sie juz jakis regulamin :>
  
 
Jest tylko jedna zasada, nie obowiazuje zadna zasada
Jak rozmawialem z wysoko postawionym czlonkiem zarzadu to podobno mozna eliminowac konkurencje ale nie na oczach organizatorow
Stwierdzilem rowniez iz wygralbym we wszystkich najglupszych konkurencjach wiec wycofalem sie ze startu dajac szanse innym, a sobie przyznalem puchar automatycznie
  
 
nie wolno tylko gryźc ale spychanie do rowu, pobicia itp dozwolone
  
 
to ja za pilota biore mojego pieska
  
 
Cytat:
2007-07-21 18:29:21, USA1 pisze:
przydal by sie juz jakis regulamin :>



regulamin powstal, nie bedziemy go umiesczac na interku ale damy wam go jutro do przeczytania przed startem.


Jutro na 13:30 wszyscy maja sie zjawic w wyznaczonym miejsu o ktorym dowiecie sie smsem o 12:30. Nie wolno nikomu kto nie jest zawodnikiem o tym miejscu mowic.