Juz niedlugo:-)))

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wlasnie jestem w fazie budowania rajdofki na bazie 2105 i potrzebuje reflektorki przednie i skrzynie biegow od argenty ma ktos moze??? przydalyby sie kubelki i szelki w razie czego piszcie na olo22@poczta.fm
  
 
Ja mam reflektory przednie ,tylnie lampy,drzwi,zderzaki i jeszcze kupe innych części do 2105.Problem tylko z tym , że jestem ze Szczecina,no chyba że bywasz w moich stronach........
Pozdro
Jarek
 
 
Ja mam reflektory przednie ,tylnie lampy,drzwi,zderzaki i jeszcze kupe innych części do 2105.Problem tylko z tym , że jestem ze Szczecina,no chyba że bywasz w moich stronach........
Pozdro
Jarek
 
 
Dyferencjał???czy to dla CIebie oprócz tej dla barthezza, wieźlismy druga szperę z węgier????
Jak już wcześniej pisałem - zwiedziłęm szroty między Poznaniem a Wrocławiem i nigdzie tego nie mają (niestety....) .Ale będę szukał dalej.
  
 
tak todla mnie wiozles szperke u Barthezza chodzi wysmienicie ale niestety on ma teraz zalobe bo w jego lajdaczce wypalila sie uszczelka pod glowica(1.6 DOHC) u mnie jeszcze szperka polezy




do anonymous ile wolasz za te reflektorki???
jakby co to wyslesz mi szybka paczka oki???
 
 
czy juz nikt nie ma reflektorow do Lady 2105????(( na gwalt potrzebuje i felgi stalowe
  
 
Musimy sie jakos zgadac to wyslemy
jarekturton@wp.pl
pozdro
Jarek