Mam już spojler pod zderzak, ale za to jaki......

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może ktoś nie uwierzy ale to chyba będzie pierwszy kant ze spojlerem z Mitsubishi Lancer EVO VII!!!! Spojler jest zdobyczny!! A było to tak: Wczoraj wybrałem się do Cieszyna na Rajd Barbórki i w pewnym momencie jeden pacjent po przycięciu łuku zachaczył o krawężnik i zostawił przedemną elegancki spojler from EVO VII!! No cóż mała przeróbka i będzie pasował jak ulał!!
  
 
To się nazywa " jak znalazł"
  
 
Dokładnie jak znalazł!! Proponowano mi żebym jeszcze sobie załatwił na nim autograf jego byłego właściciela do kompletu!!Ale i tak będe go malował więc nie było sensu.
  
 
Rozumiem że poprzedi włąściciel nawet nie protestował
  
 
JAK MIAL PROTESTOWAC JAK PEWNIE NAWET NIE WIEDZIAL ZE GO ZGUBL , A PO DRUGIE CZAS GO PEWNIE GONIL
  
 
ech halasu Ty masz szczesciea jak ci jeszcze powiem ze mam dla Cie biale zegary to juz wogole oszalejesz ze szczescia
  
 
No to teraz to już prawie pełnia szczęścia!! Z tymi zegarami to naprawde mnie zaskoczyłeś! Kolejny krok przedemną: Montaż nowych bajerów!!
  
 
O kurde a jak Hołek przyjechał do Gdyni na Dębową to tylko gumę złapał w swojej Celice i nie dało sie nic wyhaczyć
  
 
A felgi z Imprezy nigdzie nie lezaly??? Jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo Ty to masz szczescie ale dobrze ze mnie tam nie bylo bo latwo bym Ci go nie oddal I jeszcze jakies zamieszki by sie z tego zrobily

3maj sie Halas


  
 
Mnie by wystarczyło, żeby jakiś pacjent jadący Fiatem 132 zgubił silnik, najlepiej 2.0 I przy okazji pełną dokumentację do niego
  
 
Cytat:
Mnie by wystarczyło, żeby jakiś pacjent jadący Fiatem 132 zgubił silnik, najlepiej 2.0 I przy okazji pełną dokumentację do niego




Halas no cóż moge powiedzieć.....FARCIARZ!!
  
 
Cytat:
2003-11-24 18:59:02, michasmaniak pisze:
Mnie by wystarczyło, żeby jakiś pacjent jadący Fiatem 132 zgubił silnik, najlepiej 2.0 I przy okazji pełną dokumentację do niego



hehehe, moglby jeszcze zostawic most i kubelkowe fotele felgi tez by sie przydaly
  
 
taaa a tak najlepiej to jakby właściciel wyszedł z niego i dał Wam papiery!!
  
 
jakby krorys zgobil subaru to ja chetnie znajde
  
 
TEZ BYM SIE NIE POGNIEWAL Z MILA CHCIAL TEZ BYM PRZYJOL ALE TAK ZEBY JESZCZE WALIZA DOLCOW BYLA W BAGAZNIKU
  
 
to byś pojechał na Kajmany szukać Wodza Ani i Alana
  
 
jakbysmy buchneli taaaaka kase to juz nas nie znajda
  
 
ZNALAZL BYS SIE PREDZEJ CZY POZNIEJ WLAZ BYS NA STRONKE A TYM BARDZIEJ NA FORUM
  
 
to ja mam pytanie: czy isnieją inne spoilery do Poldota niż ocari?? bo te w moim odczuciu trza poprawiać żeby jakoś wygladały..interesują mnie wszystkie adresy www ze spoilerami!!
  
 
Spojlery istnieją, ale nie ma podkładek, albo całych zderzaków (jest koles który robi zderzaki z miejscem na 4 halogeny, ale mi sie nie podoba). Pozatym zawsze można podpasowywac od innech samochodów.