SWIATECZNO-NOWOROCZNE KLIMATY JUUUPIIII :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kochani moi drodzy Hyundaiowcy. Chcialem wam zlozyc najserdeczniejsze zyczenia. To zaszczyt byc jednym z was. Tak wiec zycze wam wszystkiego co naj -->najszybszych fur, najwiekszych mocy, najmniejszych wydatkow, najwiekszej kasy, najwiekszej milosci i duuuuzo zdroooofka .

Doogas....bracie kochany bywaj czesciej Pozdrow Klaudie
Speed......brawa robisz kawal dobrej roboty optymalizujac forum
Gracik.....heh zachlamy sie jeszcze kiedys
Tomi_LI....jestes jednym z najmilszych ludzi jakich znam
Kudlaty....to moj kumpel Swietny czlowiek
Cehol.....bez twojej wiedzy bysmy tu zgineli
Agag....wiecej luzu Pozdrow malego Krakowianko ognista

Kocham was wszystkich nawet tych z ktorymi do tej pory mialem mniejszy kontakt heh. HTG POWER RULEZ.

THE POWER OF HYUNDAI is waiting foooor yaaaaaaaaaaaa.....


[ wiadomość edytowana przez: doogas dnia 2004-01-01 10:55:17 ]
  
 
Ja również przyłanczam się do życzeń naszego kolegi dla Was wszystkich

"Jest cicho,
Choinka płonie,
Na szczycie cherubin fruwa,
Na oknach pelargonie,
Blask swieczek złotem zasnuwa,
A z kąta, z ust brata płynie,
Kolęda na okarynie:
LULAZJŻE, JEZUNIU......"

Żyjmy Długo i Szczęśliwie!!
  
 
najlepszego chopaki i dziewczyny najlepszego!
  
 
Życzę wam mokrej choinki i wesołej szynki



[ wiadomość edytowana przez: kudlaty dnia 2003-12-19 21:41:26 ]
  
 
Nie mogę nie złożyć Wam wszystkim Kochanym Hyundaiowcom również Najlepszych Życzeń wraz ze słowami piosenki ...którą kiedyś nuciłam ze znajomymi na studiach heheheh....

"..Już w Wigilię pierwsza gwiazdka na niebie się pali....
babcia tłuczkiem wprost od ciasta karpia po łbie wali....
nie nóżkami ...ale płetwą rybka się nakryje
cała się rodzinka cieszy, że karp już nie żyje....!!!!

taka miła atmoswera wkoło brzmi kolęda.....
ojciec pije jak szalony jakie piękne święta.....
taka miła atmosfera w koło brzmi kolęda....
kot do myszki się dobiera jakie piękne święta....."

NO WIĘC JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJ DLA WAS WSZYSTKICH !!!!!!!!!
  
 
Przez śnieżystą zawieruchę
ślę życzenia i otuchę
by te Święta choć tak mrożne
były ciepłe i radosne.
Moc prezentów i miłości,
w Nowym Roku pomyślności.
Życzę wszystkim HYUNDAIOWCOM
  
 
Aby wszystkie dni w roku byly tak piekne i szczesliwe, jak ten jeden wigilijny wieczor. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najblizszych zawsze rozpromienial usmiech, a gwiazda Betlejemska prowadzila Was ku szczytom.

CIAPONG ZYCZY WAM ziomusie
  
 
Ja tez WAM zycze Kochane Ziomki i Ziomeczki wszystkiego NAJ NAJ NajLepszego, spelnienia wszystkich marzen, zdrowia i szczescia!!!! Radosci z zycia i rodziny!!!

i wszystkiego tego co sobie kazdy zyczy!!


B ANDITTO
  
 
1000 choinek w lesie,
prezentów ile Mikołaj uniesie.
Bałwana ze śniegu
i mniej życia w biegu,
oraz tyle radości
ile karp ma ości!!!!!!!!

OD MIKOŁAJA NOWEGO HYUNDAIA A OD DZIECIĄTKA BMW M5!!!
  
 
Czytając Wasze życzenia można się wzruszyć.

Ja chciałbym Wam życzyć przede wszystkim zdrowia, szczęścia, pomyślności, dużo radości, prostych dróg, abe te dni Świąteczne przyniosły spokój, ciszę, zadumę, najmilsze wspomnienia, aby biały kruchy opłatek, którym w ten jedyny w swoim rodzaju wieczoru będziemy się dzielić, symbolizował ciepło, pokój i jedność w rodzinnym domu, abyśmy nie zapomnieli o swoich najbliższych, przyjacielach i mam nadzieję, że Nowy 2004 ROK bedzie jeszcze lepszy od tego, który właśnie mija!

Trzymcie się.....

Witek
  
 
he eh...hyundaiowcy to jedna rodzina, starszy czy mlodszy...tralallaala alleluja (miala meza ale ......lluja)
Przylaczm sie do zyczen swiatecznych Bywajcie zdrowi i cieszcie sie zyciem
PS. Wymyjcie dopsze gablote coby sie na swieta odpowiednio swiecila
Pozdroofki
  
 
a się dołączę. w związku ze świętami wsiego dobrego i do siego.
kolejna zima a śniegu nima. srudno bedzie szaro.
  
 
i ja tez:
Na zblizajace sie swiateczne dni, wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym, a w Nowym Roku wiary w lepsze jutro Hyundaiowcom zyczy intruz
  
 
JA również przyłączaam się do życzen. WSZYSTKIEWGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ ! i oczywiście aby przyszły rok był 1000000000000 razy lepszy No i aby wreszcie sie udał w przyszłym roku zlot gdzie byśmy wszyscy byli i bawili się
  
 
No to mamy już ten nowy rok.. nie mam kaca.. mam dobry humorek.. świeci słońce.. jest pieknie.. zaczął sie nieźle..
  
 
Kaca nie mialem, impreza tak srednio udana i zajebali mi komorke gdzie mialem 500 numerow. ZACZAL SIE ZLE heh...
  
 
A ja świętowałąm w domu z synusiem popijając szampana marki "pikolo" hehheh, pusciliśmy dla zasady parę petardek przez balkon i było ogólnie wesoło...niestety koniec wolności bliski i jutro do pracy ((((,
  
 
jeśli chodzi o "petardki" to zafundowałem sobie jedną ale pożądną za 150 pln i przez 3 minuty z hakiem rządziłem niebem Zakopanego

a jeśli chodzi o powrót do pracy to nawet się cieszę bo jeszcze pare dni i bym w alkoholizm wpadł