Accent

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam chce kupic hyundai accent rok prod. 2000 pierwsza data rejestracji 08.2001 pierwszy właściciel nie palący wspomaganie kierownicy immobilajser (chyba żle napisałem ale nie wiem jak to się pisze hi hi ) autoalarm w zajebistym stanie srebro cena 22 900 zł co wy na to opłaca sie prosze o opinie właścicielów accenta i nie tylko
  
 
a i przebieg 93 tys km
  
 
hej. tez mam accenta z 2000. silnk 1.3 12v przebieg ok.60tys. immobliser, wspomaganie, klima, bez elektryki szyb i lusterek, central zamek alarm i jakieś inne typu radio. i nie sprzedałbym go za 22900.. choć chciałbym kupić ..cena super moim zdaniem. troche za niska. ale.. wez go do serwisu niech podlacza do kompa i ci powiedza co z nim jest nie tak. wydasz za podlaczenie i sprawdzenie 'przedsprzedazne' całego auta mniej niz 200zł ale przy okazji nie stracisz 20tys. - ja tego nie zrobiłem i teraz żaluje ze kupiłem Nissana. ale po wakacjach prawdopodobnie (nie chce zapeszać) kupuje Accenta 2000-2002 SUPER AUTO! POLECAM!
  
 
za taką cenę to możesz go łyknąć o ile jest w dobrym stanie

P.S.

Jak możesz PONEGO zmienić na ACCENTA ??????????
  
 
No właśnie jak możesz zmieniać na Accenta...... za tą cenę masz już SONATE


[ wiadomość edytowana przez: Tomi_Li dnia 2004-01-24 17:18:30 ]
  
 
co macie do Accentów.. ja nie narzekam
  
 
nic nie mamy tylko sie wygłupiamy HYUNDAI to HYUNDAI
  
 
Noo...!! żadnych głupich tekstów pod adresem accenta mi tu prosze......, a cena jest bardzo przyzwoita.....tylko dokładnie wszystko sprawdzić.....polecam serdecznie
  
 
te autko konkertnie mi sie wkrecilo podobno nie byl stukany ale kto to wie sprawdzimy i zalezy mi na mlodym samochodziku
  
 
napisz coś wiecej. jaki silniczek, kolorek itp. poza tym, jesli byl serwisowany w Hyundaiu to ci duzo o nim powiedzą
  
 
serwisowany garazowany silnik 1.3 kolorek srebrny
  
 
śliczny pewnie. no to bierez go pod komputer podłaczaj.. niech przegląd zrobią i nic tylko brać!