Zmiana FL w EL

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co należało by kupić z częsci elektrycznych i mechanicznych aby zwykłego FL'a przerobić na zwykłego EL'a

proszę o odpowiedzi i za wszystkie serdeczne dzieki

pozdrawiam

Laciter
  
 
Mysle że duzo dowiesz się od Lo3ka on ma ela z Fla.
Wiec tapicerka , fotele , kanapa, znaczki , blacha , drzwi , kierownica , licznik , deska roxdzielcza, lampy , kierunki, sporo tego.
W 2 tys z malowaniem się zmieścisz - bez sensu osobiscie uważam - kup bude el i wsadź co masz z fla ........
  
 
Ja mam ela tylko bude. Szkielet drzwi klapy kupione w Slomczynie reszta w sklepie( z przyczyn czysto technicznych). W srodku juz mam fla procz siedzen z ela Jak bedziesz to robil to pozadnie go zakonserwoj. Silnik mam z 80r.
Tylko ja nie wiem czy kolega chce zmieniac wyglad samochodu czy bardziej zalezy Ci na silniku i innych mechanicznych sprzetach. A dodam ze zawieszenie przednie i tylne mam z ela wogule to nic nie mam starego w tym maluchu ( tzn rocznik 80 ) Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: lo3ek dnia 2004-01-25 14:40:12 ]
  
 
podstawowa zmiana to zapłon elektronic silnik el-a nie ma dziury na aparat zapłonowy,musiałbyś dorwać moduł Nanoplex czujki: położenia wału,podciśnienia nie wiem czy nie trzeba zmienić koła pasowego (garbiki dla czuja mogą być inne) koszt chyba nie mały a korzyści wątpliwe raczej