2107 kolejne smutne odkrycia:-(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak wiecie zabrałem sie za odrestaurowywanie 2107 rodziców i odkryłem że silniczek puszcza plyn chlodniczy. Po stronie zbiorniczka spryskiwaczy spod uszczelki pod glowica wycieka plyn. Fatalna sprawa zwlaszcza ze auto bylo malo jezdzone. Cieknie na calej dlugości uszczelki. Co robic lac cos do zatykania czy szukac kogos kto wymieni uszczelke i przy okazji zabawi sie z gażnikiem? Znacie specow w Krakowie ale od Lad? Ja jezdzilem dawniej do Miernika lub znajomego ale zawsze lepszy sprawdzony sspec.
  
 
Jesli chodzi o taką robotę ( gaźnik i wymiana uszczelki ) to mozesz pdjechac do Władka Gazdy w Bibicach. Jest tani a ze standardowymi gaźnikami radzi sobie bardzo dobrze. Powołaj się na nas albo na mnie i najlpiej jakbyś był przy tym co robią ...bo różnie bywa a tak - pańskie oko konia tuczy
Warsztat jest parę kilometró za Krakowem w kierunku na Warszawę. Za tablicą "BIBICE" zjeżdżasz w lewo koło przytanku autobusowego , potem jakieś 500 metrów asfaltówką i skręcasz w prawo na szutrową drogę - z daleka widać już warsztat i zwykle parę ładzianek
Paweł
  
 
Warszawę. Za tablicą "BIBICE" zjeżdżasz w lewo koło przytanku autobusowego , potem jakieś 500 metrów asfaltówką i skręcasz w prawo na szutrową drogę - z daleka widać już warsztat i zwykle parę ładzianek
Znam znam, jak rodzice kupili Lade to wszystkie sklepy, szroty i warsztart mam sprawdzone) Zreszta na Dobrego w sklepie swego czasu dawali ulotki, ale dobrze wiedzieć)) Ze są polecani
  
 
Są polecani - ja mam wciąż bardzo dobre zdanie o tym serwisie - choć opinie sa rózne - ale tak chyab jest ze wszystkim
Paweł
  
 
A probowales po prostu uruchomic silnik i zagrzac go do normalnej temperatury pracy?
Ja mialem podobne objawy po wymianie uszczelki-wiem ze to nie to samo ale po zagrzaniu silnika problem znikl.Na zimnym mialem maly strumyczek plynu chłodzacego a po zagrzaniu uszczelka "siadła" i po problemie.
  
 
[Ja mialem podobne objawy po wymianie uszczelki-wiem ze to nie to samo ale po zagrzaniu silnika problem znikl.Na zimnym mialem maly strumyczek plynu chłodzacego a po zagrzaniu uszczelka "siadła" i po problemie.

Własnie mi na ciepłym podcieka, na zimnym nie.