Carina E "Przekładnia Kierownicza"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cześć wszystkim.Mam pytanko dotyczące przekładni kierowniczej w cerinie e mam luz na przekładni ,czy jest możliwość regulacji i zzlikwidowania tego niedomagania czy trzeba będzie wymienić całą przekładnie???

[ wiadomość edytowana przez: Ambrozy dnia 2004-06-15 15:38:11 ]
  
 
Mechanikiem to nie jestem ale mysle ze przy tym problemie regulacji raczej nie ma. Ale najlepiej jak wypowie sie ktos bardziej znajacy sie na rzeczy
  
 
byłem u mechanika ale jeden gada tak a inny co innegodlatego piszę bo niechciał bym dać komuś zarobić za friko
  
 
Cytat:
2004-06-14 12:09:30, galawa pisze:
cześć wszystkim.Mam pytanko dotyczące przekładni kierowniczej w cerinie e mam luz na przekładni ,czy jest możliwość regulacji i zzlikwidowania tego niedomagania czy trzeba będzie wymienić całą przekładnie???


A jaka carina z jaką przekładnia i gdzie ten luz???
  
 
Witam.
Nie wiem jak w E, ale u mnie widać tą regulację bez problemów.
Samochód na kanał i od spodu popatrz na przekładnie. Z dołu przekładni bedzie duża śruba. Wewnątrz jakby imbus. Jeśli tak jest to to powinna byc regulacja "luzu na przekładni".
Podkreślam. Nie wiem jak to jest w E więc jest to tylko informacja. Jak czegoś nie będziesz pewny to lepiej nie kręć. Bo się potem okaże, że to "śruba jednorazowa" i będą jaja.
Jakby co to nie jedź do Auto-Arsu na Pogodnie w Szczecinie, bo tam dokręcają to młotkiem i dłutem. Faza

Pozdrawiam.
  
 
jest to carina e produkcji angielskiej , a luz o którym mowa to luz widoczny na kole kierownicy
  
 
Cytat:
2004-06-18 10:37:12, galawa pisze:
jest to carina e produkcji angielskiej , a luz o którym mowa to luz widoczny na kole kierownicy


Jezeli auto nie było bite to w nich wysiadały tylko uszczelniacze płynu na listwie (ale to nie powoduje luzu) i KRZYZAKI KIEROWNICZE DOLNE - pewno dlatego masz luz. Jak zgadłem to napisz
  
 
auto było puknięte ale jakie to ma znaczenie na luz kierownicy jedno co jest pewne to to że przekładnia nie cieknie i dlatego chciałbym ją ratować tylko nie wiem czy się da

[ wiadomość edytowana przez: galawa dnia 2004-06-19 12:04:40 ]
  
 
czy ktoś wie jaki może być koszt nowej przekładni i gdzie można trafić jakąś używke ?????????????
  
 
Ma ogromne znaczenie... chcesz przekładnie to sobie kup
  
 
było o przekładniach dosć sporo tu masz link ja byłem swoją reanimowac przekładnia
  
 
serwisSJ doprawdy udzieliłeś wyczerpującej informacji gdzie i za ile można kupić przekładnie jeśli wszystkim tak radzisz to daj sobie na luz
  
 
Cytat:
2004-06-19 13:18:54, galawa pisze:
czy ktoś wie jaki może być koszt nowej przekładni i gdzie można trafić jakąś używke ?????????????


Nowe np tu części . Podejrzewam, że sobie podarujesz. Używki w Xedosie w Mierzynie. U nich powinny być, tyle że lubią ceny windować. Poszukaj najpierw dobrze a dopiero potem do nich.
Na górze w "toyota technicznie" masz namiary na szroty. Nawet jakieś internetowe są...

Pozdro