Co wybrac??ave z 2001 D4D czy Camry V6 z 97??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie prosze o rade.Oczywiscie do V6 zalozylbym LPG IV generacji.Przy okazji prosze podac dobre zaklady z hamownia ktore dadza gwarancje super dzialania instalki(czy to jest mozliwe).Pozdrawiam jestem Z Plocka wiec gdzies blisko centrum krajuPozdrowka
  
 
AVE
  
 
Zdecydowanie kupuj Camry V6
To rewelacyjne auto z rewelacyjnym silnikiem i osiągami. Bardzo polecam.

  
 
Cytat:
2004-06-22 15:58:42, steele pisze:
AVE



prosze motywowac swoje odpowiedzi
  
 
w firmie mamy jednego D4D Ave i ten silnik jest po prostu za slaby, fakt nowe auto, ale straszny muł, chyba ze chipem TTE to inna rozmowa. Camry jest jak dla mnie duzo fajniejsza, my mamy '95 i uwielbiam ten samochod. Camry to klasa i tyle. Szkoda, ze '97 nie bylo juz w manualu, bo to wtedy prawdziwy killer. Jesli Camry jest w dobrym stanie i w dobrej wersjii to goraco polecam. A ave jest fajna, ale brak jej mocnego silnika zarowno benzynowego jak i diesela.
  
 
Camry

fajny samochod, z fajnym silnikiem i do tego automat :]
  
 
Cytat:
2004-06-22 16:16:47, Rafee pisze:
w firmie mamy jednego D4D Ave i ten silnik jest po prostu za slaby, fakt nowe auto, ale straszny muł, chyba ze chipem TTE to inna rozmowa. Camry jest jak dla mnie duzo fajniejsza, my mamy '95 i uwielbiam ten samochod. Camry to klasa i tyle. Szkoda, ze '97 nie bylo juz w manualu, bo to wtedy prawdziwy killer. Jesli Camry jest w dobrym stanie i w dobrej wersjii to goraco polecam. A ave jest fajna, ale brak jej mocnego silnika zarowno benzynowego jak i diesela.



a co z LPG IV gen to tego??Gdzie zrobic ??Zeby cacy bylo??Wiecie jak duzy zbiornik wchodzi w kolo do camry??Czekam na kazde info
  
 
Camry V6
lub
ave D4D plus chip
  
 
nie doczytalem ze D4D , no to camry oczywiscie, dla mnie tylko takie wady: brak kombi, brak manuala i sporo pali, ale skoro zakladasz gaz to bez znaczenia. ale jak dla mnie brak kombi dyskwalifikuje niestety.
  
 
Cytat:
2004-06-22 16:53:06, CarinaGTI pisze:
Camry V6
lub
ave D4D plus chip



Z chipem jest duzo niewiadomych.Na formu mowia ze 3300 a w ASO toyota ze 6000.NIe wiem ale ave bylby mlodszy.Tylko nie mialem nigdy diesla i nie wiem czego sie spodziewac.Znowu nie cce zeby koszty jakiejkolwiek awarii w camry mnie zjadlyNawet na LPG wiecej sie wydan na paliwko niz w ave D4D