Wlasnie wykonczylam majoneza:(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
akurat przed chwilka(godzine temu) dobilam naszego majoneza pozypalo sie cos i podejrzewamy ze to pasek rozrzadu mam nadzieje ze to tylko pasek bo Alan mnie chyba ukatrupi tak jak ja to zrobilam z majonezikiem
  
 
Spokojnie będzie dobrze!!! Poprostu musi być dobrze!!! A to nie twoja wina tylko złośliwość rzeczy martwych!!!
  
 
Sloneczko moje Kochane to nie Twoja wina:* "Bolec potrafi grzech zaniedbania" wymienialem pasek jakies 100tys km temu i tak dobrze ze tyle wytrzymal,wiem juz na banka ze to pasek,jest w calosci ale pozrywalo mu zeby teraz trzeba zobaczyc czy nie poszlo nic wiecej,w sumie podczas krecenia nic nie stuka wiec moze sie udalo i zawory sie nie spotkaly z tlokami wrazie co mam ze dwa komplety popychaczytrzeba byc dobrej mysli aniolku .Jutro kupimy pasek i zobaczymy co bedzie
  
 
Pewnie będzie jak nowo "narodzony".
  
 
Cytat:
2004-06-07 23:39:41, Alan28 pisze:
wymienialem pasek jakies 100tys km


Żałuj synu żałuj !!!!
  
 
No i zawory sie wyreguluje
  
 
  
 
Wy sie smiejecie a ja mialem z 3miechy temu tez taka brzydka przygode tyle ze w Grudziadzu (a mieszkam w Gdansku:/ )z psem ,a nawet nie mialem smyczy zeby wrocic autobusem.Zdecydowalem sie robic na miejscu w warsztacie...Okazalo sie ze pogielo tylko dwa popychacze natomiast polamalo 3 dzwigienki w klawiaturze....do dzis mam klopoty z jednym zaworem chyba gdzies jest lekko jakis popychacz nagiety bo co go ustawie to chodzi 3-4min cicho i zaczyna klepac jednym zaworem
  
 
to naprawiajcie szybko, cobyscie dojechali... powodzonka
  
 
ja to jednak jestem szczesciara okazalo sie ze to dzieki Bogu tylko pasek i nie trzeba robic nic wiecej i kosztowalo to tylko 12pln czyli nie tak duzo ja to jestem w czepku urodzona wiec cyprysku nie martw sie dojedziemy

[ wiadomość edytowana przez: kamila85 dnia 2004-06-08 21:33:25 ]
  
 
no tak my to mamy szczescie zerwalo 13 zebow z paska a reszta i tak trzymala sie na slowo honorupasek kosztowal cale 12pln wiec takim kosztem zamknelismy usterkepopychacze i zaworki cale godzina pracy i majonezik smiga(dzialajac na nerwy pana z KP w Krapkowicach

ps.ale byla szczapa jak holowalem kamilke i zerwala nam sie linka na krzyzowce gdzie stali niebiescy a my tak bez trojkata
  
 
a czym holowałeś? jeśli masa pojazdu holowanego była wieksza lub równa masie holującego - to też unikneliście mandatu...
  
 
Cytat:
2004-06-08 21:45:03, Alan28 pisze:
a my tak bez trojkata


Ty tylk o jendym
  
 
  
 
Cytat:

bandzior Wysłany: 2004-06-09 09:12:59

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------


2004-06-08 21:45:03, Alan28 pisze:
a my tak bez trojkata


--------------------------------------------------------------------------------


Ty tylk o jendym





Glodny glodnemu zawsze wypomni
  
 
Tylko ptanie głodny czy mu się jeśc chce
  
 
no tak Wy jak zwykle
  
 
chlopaki jestescie okropni
  
 
A Ty?
  
 
przyganial kociol garnkowi