Omega

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Ostatnio zaczalem sie rozgladac za nowym autkiem dla mojego ojca. No i chcialbym sie dowiedziec na co zwracac uwage przy zakupie Omegi (roczniki 99 w zwyz), czy te autka sa trwale, jakie silniki polecacie jakie odradzacie. Bede wdzieczny za odpowiedzi wszystkie
  
 
Hmmmm,

jakie silniki polecamy, zastanówmy się.......
.....
MV6 TO JEDYNE ROZWIĄZANIE

Chyba, że ktoś chce jeździć ekonomicznie jak emeryt to do wyboru pozostałe opcje
  
 
3.0, 3.2, 2.5td lub 2.5DTI.

Czterocylindrowce to padaki , a 2.5 V6 jest DUZO slabszy od wiekszego brata, przy porownywalnym spalaniu.
  
 
Cytat:
Chyba, że ktoś chce jeździć ekonomicznie jak emeryt to do wyboru pozostałe opcje


to jeszcze może w automacie wtedy to auto rencisty, wiem bo niestety sam mam takie rozwiazanie

ewos
  
 
Ja chetnie bym widzial MV6 (napewno czesto bym porzyczal od tatusia autko) ale... Ojciec z tego co mowil to najchetniej by dieselka zakupil. Jaka moc maja te samochody, jak z osiagami, jak ze spalaniem?
  
 
Cytat:
2004-06-08 14:38:34, psinthos pisze:
3.0, 3.2, 2.5td lub 2.5DTI.

Czterocylindrowce to padaki , a 2.5 V6 jest DUZO slabszy od wiekszego brata, przy porownywalnym spalaniu.


Pierdolenie Babci o Chopinie
czyzby sprawdzilo sie powiedzenie " zapomnial byk jak cieleciem byl"
MV6 to zajebisty motor ale na poczatek 136 km tez jest dobre
  
 
Kompromisem bedzie kupno 2.0 i naklejenie znaczka MV6

Ganiam ostatnio takiego... 2.0 ze znaczkami MV6... nawet fele ma od MV6... Juz sie nauczyl i nie probuje, ale za pierwszym razem mocno sie zdziwil jak mu moje 2.0 zrobilo odjazd sprzed maski

Teraz poluje na MV6 Caravan... auto totalnie zburaczone, pomalowane w plomienie ze znaczkami Ferrari na masce i blotnikach. Ma dosc mocny silnik ( wiem co ma zrobione bo sie stolujemy u jednego mechanika ) ale do tego aftomat... No ale trza poczekac bo Astra to na golebie conajwyzej moge zapolowac
  
 
Cytat:
2004-06-08 23:28:28, DrA pisze:

Teraz poluje na MV6 Caravan... auto totalnie zburaczone, pomalowane w plomienie ze znaczkami Ferrari na masce i blotnikach. Ma dosc mocny silnik ( wiem co ma zrobione bo sie stolujemy u jednego mechanika ) ale do tego aftomat...


Oj obawiam sie,ze to on na Ciebie poluje ,bo jesli go widze to wlasnie w "Twoich" okolicach
  
 
A jak silniki beznynowe reaguja na gaz? Nie ma rzadnych kompliacji? Bo wiem ze nie kazde silniki lubia byz zagazowane...
  
 
2.0 16V nie ma większych problemów, V6 i MV6 powodzenia
  
 
Cytat:
2004-06-08 23:28:28, DrA pisze:
Kompromisem bedzie kupno 2.0 i naklejenie znaczka MV6



Albo odwrotnie: może się Tato nie zorientuje.

  
 
Cytat:
2004-06-10 12:30:41, Skee pisze:
2.0 16V nie ma większych problemów, V6 i MV6 powodzenia



W MV6 nie ma problemow z gazem (przy dobrej instalacji). Just take a look.
  
 
powiem Ci Kartos, że mniej Ci pali niż moje 2.0........
  
 
Bo Krzysiu z duszenia przeszedl na pieszczenie
  
 
Witam wszystkich omege mam 4 miesiace i juz na troche kasy wylecialem.Naprawa skrzyni biegów (automat)zawieszenie,klima,elektryka.Jak widac auto mial jakis burak a ja sie nacielem i musze doprowadzic ja do porzadku.
  
 
Boszszszeee, spraw, abym nie był tak reprezentowany przez syna kiedy ten będzie miał 18 lat, widząc to utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze robię cisnąc od maleńkości do nauki, " rzadnego porzyczania" brrrr i jak tu udostępnić taki luksusoawy samochód młodzieńcowi z trudem brnącemu przez meandry ortografii i składni języka ojców swoich, , zamiast buszować po tym wyjątkowym i ekskluzywnym forum, niechby przysiadł fałdów na krzesełku przy biurku, a nie marzył o rozparciu się za sterami Bestii
Co do rad, to Focuss, zaproś tatę na forum, my go zaprosimy na zlot LOB i będzie nasz a ty dalej poldusiem, poki nie uzupełnisz braków, może to cię zmotywuje?