Alumy rekin 6 calowe ile warte

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam.ile trzeba zapłacic za takie alusy??
  
 
w stanie takim sobie nie skoszone z 200zł, a takie po renowacji gdzies 300-350 ale tutaj to roznie bywa

za 4 felgi 6 calowe ze scirocco dalem 160zł
  
 
Cytat:
2004-09-16 19:26:29, Samael pisze:
w stanie takim sobie nie skoszone z 200zł, a takie po renowacji gdzies 300-350 ale tutaj to roznie bywa

za 4 felgi 6 calowe ze scirocco dalem 160zł

słuchaj skoro mowisz ze rekinki 6 calowe idzie kupic po 200zł to załatw mi gdzies z 5 kompletów biore je od reki.
  
 
Cytat:
2004-09-16 20:13:07, fulda pisze:
słuchaj skoro mowisz ze rekinki 6 calowe idzie kupic po 200zł to załatw mi gdzies z 5 kompletów biore je od reki.


a moze 10 albo 20? nie ma tak,
1 komplet na jakis czas sie trafi i to jest rozsadna cena, ale jezeli chcesz od reki to takze sie znajda lecz za grubszy grosz

jak sie z pieniedzmi nie liczysz to kupuj za tyle ile sprzedaja, a jak chcesz wydac mniej to trzeba cierpliwie szukac
  
 
Cytat:
2004-09-16 20:24:29, Samael pisze:
Cytat:
2004-09-16 20:13:07, fulda pisze:
słuchaj skoro mowisz ze rekinki 6 calowe idzie kupic po 200zł to załatw mi gdzies z 5 kompletów biore je od reki.


a moze 10 albo 20? nie ma tak,
1 komplet na jakis czas sie trafi i to jest rozsadna cena, ale jezeli chcesz od reki to takze sie znajda lecz za grubszy grosz

jak sie z pieniedzmi nie liczysz to kupuj za tyle ile sprzedaja, a jak chcesz wydac mniej to trzeba cierpliwie szukac


w tym rzecz ze inne zrudła podaja ze felgi alumionowe z bmw rekin 6 calowe sa malo dostepne i w dosc wysokich cenach i dlatego jestem zaskoczony twoja cena 200zł
  
 
nie mowilem ze jest ich duzo, ale mialem kiedys okazje kupic komplet za 200zł tyle ze wymagaly polakierowania, a ze mialem juz aluski a pieniedzy nie bylo wiec sobie odpuscilem
  
 
fulda nie pyta za ile mozna je kupic najtaniej tylko jaka jest cena rynkowa. wiadomo ze znajdzie sie jakis baran co odda takie za 2 piwa bo mu przeszkadzaja w garazu ale takich nie bierzemy pod uwage. a 200 zl za komplet takich rarytasow to smieszna cena pomijajac ze wszedzie sa 5,5calowe i wyhaczyc takie trzeba dobrze poszukac to jeszcze liczac po cenie złomu aluminium sa warte okolo 100zl...
  
 
mam takie 6" po kompletnej renowacji, jeszcze auta nie widzialy... i wierz mi ze trzeba za nie DUZO dac...
  
 
no ja mam od rekina tylko 5,5" i dalem za nie łącznie 150zł za 4szt;p
fakt trzeba je pomalowac ale za pomalowanie z piaskowaniem w okolicy biora za 4 szt okolo 100-150zł

zdarzaja sie okazje ;P

a te 6" to trzeba liczyc ze w srednim stanie jakies 150-200zł/szt

EDIT

fotki moich sa w profilu , niestety robione byly telefonikiem a i felgi nie byly czyszczone



[ wiadomość edytowana przez: cool_gacek dnia 2004-09-16 22:05:55 ]
  
 
Sorki za odswiezenie tematu ale mam do załatwienia takie felgi i mam pytanko:
Jaki rozmiar opon - szerokość i profil kupic zeby wlazły bez niczego(maluch nie zglebiony). Trzeba dawać jakieś dystanse?
  
 
Ja mam takie felgi i opony P: 155/65R13; T: 165/55/R13. Z przodu sa rowno z gornym rantem blotnika. Ale mam resor na 13cm bez scietych alu podstawek. A tyl przy normalnym (jeszcze) zawieszeniu wystaje ok. 2-3cm. Ale przy obnizeniu i plastikowych nakladkach blotnikow niebiescy nie powinni juz sie czepiac

Pozdrawiam