Jak wam sie podoba mój maluch?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oto mój maluch jestem nowym klubowiczem więc chce sie pochwalić. (obecnie jest na sprzedaż)
  
 
fajny jest maluszek , jest bardzo sportową furą, ale lepiej by (według mnie )na białych felach sie prezentowal Pozdrowionki
  
 
fajny fajny , widzę że wersja torowa

.... i chyba jeszcze nie jesteś klubowiczem
to przychodzi (albo i nie ) z czasem
  
 
cool wozik, jedyne co mnie zastanaiwa to średnica rur w klatce...bo troche przycienkie sie wydają :> albo mi zdaje.
  
 
hehehe mialem taka sama glake zmiany biegow. btw wie ktos jak rozebrac drazek z ela ?
  
 
Mnie też zastanawia śrdenica rur z klaty, oraz sposób w jaki jest spasowana do nadowzia
Ale ogólnie mi się podoba, zawias masz "torowy"
Jak możesz to zapodaj jakiś dokładny opis przróbek i jak masz to jeszcze jakieś fotki.
  
 
Ta klatka to chyba jest z prętów a nie rur zbudowana.
Odnośnie auta to dla mnie z wyglądu zwykły maluch, troche jedna wycieraczka nie bardzo pasuje do wyścigowej czy rajdowej specyfikacji.

  
 
Klatka to zwyczajne cienkościenne rury pospawane w zgrabną całość - takie jak w profesionalnych klatkach. Mocna i fajna ,ale trochę zwiększyła ciężar mojego bolida.
  
 
Cytat:
2004-09-22 19:14:19, Przemo-P8 pisze:
"Klatka to zwyczajne cienkościenne rury pospawane w zgrabną całość..."



Ale my znamy definicje słowa "klatka"
Jak możesz to podaj średnice rur z których została zrobiona oraz grubość ścianek.

Cytat:
"Mocna i fajna..."



To już jest po dzwonie?
  
 
Mnie sie podobac i nie podobąc... Mnie sie podobac "x" w poprzezcnych zastrzałach i kiermana... nie podobać mnie siem imitacja, bądź prawdziwa boczna kratka na szybe-po co to? Nie podobać mnie siem to nielkie numer 7 - takie bezcelowe... nie podobać mnei siem adin wycieraczka... Pokaz wiecej fotkersow klatki bo troche dziwnie przedni pałąk jest wygiety jak dla mnie. Generalnie gitara.

Ja pozdrawiać
Ja byc Kuner
  
 
O ile sie nie myle kolejny ziomal z ZSS
Widzialem twoje auto pare razy. Fajny jest . Zajebista gleba! Tylko wydech miałeś jakiś taki słomkowy i cholernie głośny Pozdrawiam i zapraszam na nast. zlocik
  
 
O widze że ktoś nowy z poznania sie ujawnił Widziałem ciebie kilka razy na mieście, a co do klatki to jest ona zbudowana wg własnego i jedynego w swoim rodzaju załącznika.
  
 
Cytat:
2004-09-22 19:39:05, Kuner pisze:
nie podobać mnie siem imitacja, bądź prawdziwa boczna kratka na szybe-po co to?


A ta kratka to bardzo przydatna rzecz bo nie połamie ci łap jak sie dachuje i roluje pare razy bo czasami bez niej reka moze wystawac przez okno... popatrzcie sobie np na filmiki z wypadkami z tras rajdowych jak ładnie konczyny górne czasami zawijaja sie w okół słopkow
  
 
Te auto to wogóle widać że jest przygotowane do sportu według własnych zasad. Jedyna poważna impreza gdzie moze wystartowac to 1/4 mili
Ale ludzie nie znający się na temacie napewno się za nim oglądaja. Felgi zmień i przekreśli numer na drzwiach albo go usuń bo jak trafisz mądrego glinarza to mandat dostaniesz.
  
 
Cytat:
Klatka to zwyczajne cienkościenne rury pospawane w zgrabną całość



zawsze mni sie wydawało że to rury grubościenne ale może się myle

Pałąk główny , pałąk boczny i jego połączenie odpowiednio do konstrukcji --->45(1.75") x 2,5 lub 50(2.0") x 2,0

Pozostałe elementy klatki zabezpieczającej --->38(1.5") x 2,5 lub
40(1.6") x 2,0
  
 
Ogólnie samochód wygląda całkiem ciekawie ale ta klatka to chyba tylko dla polepszenia samopoczucia bo chyba po dzwonie niewiele z niej zostanie ...
  
 
No co Wy??? Przeciez to sa rurki PVC Dżołk ofkors (mam nadzieje ) Ogólnie autko fajne, jestem na

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-09-22 19:14:19, Przemo-P8 pisze:
Klatka to zwyczajne cienkościenne rury pospawane w zgrabną całość - takie jak w profesionalnych klatkach. Mocna i fajna ,ale trochę zwiększyła ciężar mojego bolida.



moim zdaniem to imitacja klatki - cieniutkie rurki, odleglosc od slupka bardzo duza, itp...

ile ta "klatka" wazy ???
  
 
Cytat:
2004-09-22 23:12:37, Jesion128 pisze:
[...] przekreśli numer na drzwiach albo go usuń bo jak trafisz mądrego glinarza to mandat dostaniesz.



A moglbys zacytowac konkretny przepis zabraniajacy posiadania numerow na drzwiach? Bo niektorzy twierdza ze nie mozna ich miec, ale nikt nie jest w stanie powiedziec dlaczego. Wg. mnie, takie numery poza zawodami pelnia funkcje ozdoby i nie ma powodow aby je zdejmowac lub w inny sposob uniewazniac.
  
 
tez o tym slyszalem na jakims szkoleniu na sedziego kjs ze numery trzeba przekreslac bo inaczej wprowadzaja w blad ze ktos wlasnie uczestniczy w rajdzie a tak nie jest i takie tam bzdety... ale ze to karalne to pierwsze slysze.