[126] do oceny

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witka all
no coż tyle juz tutaj autek bylo ocenianych a ja ze swoim sie chowam
wiec przedstawiam do oceny
w profilu mniej wiecej napisane co jest porobione i co pozostało do zrobienia
prosze o "łagodne " potraktowanie




fotki narazie te muszą wysarczyc- porobione telefonem wiec jakosc nie za ciekawa ale mniej wiecej widac styl jaki staram sie w autku trzymac



[ wiadomość edytowana przez: cool_gacek dnia 2004-09-20 13:03:18 ]
  
 
maluch jak maluch, zawsze spoko wozik a fele to bmw alpina??
  
 
Ładny
+ fele
+ tarcze
+ blacha po remoncie

- zderzaki
- to już hyba widać , niema tego czegoś by zabłysnąć

Ogólnie mi się podoba choć ja bym założył plastiki z ela a ktoś inny chromy zalezy od gustu
  
 
Noo bez kitu - te zderzaki strasznie szpeca!
  
 
normalny kaszel z fajnymi felami ale do co do zderzakow macie racje szpeca na maksa a i jeszcze lustra inne np. od bisa albo stare chromy zalezy od stylu wlasciciela
  
 
witam malec nawte nawet zderzaki niesa ladne ,dla mne ladne sa zwyjkle zderzaki (palstikowe) zadne chromy --ale to juz zalezy od wlasciciela felgi takie jak moje wiec ++++++++++++tyle plusow za nie (moze na bialo je psik psik psik??) aha najwaznijesze dla mnie jest zaiweszenie a u ciebei jak w terenowce zrob cos z tym ,a bedzie jeszcze lepiej wygladal i bedzie ci sie 100000% lepiej jezdzilo pozdro




jak cos dawaj na GG 6728347
  
 
co do zawiasu - tyl juz usiadl - fotki robione byly jak sprezyny były swieżo obciete i sie to wszystko jeszcze nie ułożyło- teraz jest bardzo nisko
co do przodu - to fakt musze cos zrobic- ale sie zastanawiam nad czyms innym
odnośnie zderzaków- sa to orginalne zderzaki - chromów nie za bardzo chce zakładać bo juz jest dużo malców z nimi jezdzi
zreszta chciałbym zachować równowagę tonalną ponieważ uszczelki w dzwiach i szybach sa czarne, a malowanie chromow na czarno to juz wg mnie nieporozumienie
do czarnego iczerwonego wystroju pasowac tez bedą felgi ktore odmaluje tak jak są teraz pomalowane czyli wswzystko "srebrne" a środek czarny
wydaje mi sie ze tak bedzie ładnie i w miare gustownie
zatsanawiam sie jeszcze nad tymi bocznymi tynymi szybami - czy nie wlozyc zwykłach nie przyciemnianych
jak myslicie dobrze mysle??
  
 
Jo, fele na biało!
  
 
  
 
jak zamierzasz zrobić wypas w środku to wsadź nieprzyciemnione szybki, a jak chcesz zostawić te seryjne dermowe siedzenia to lepiej to zamaskować. Ja u siebie wszystko obszywam szafirowym spandexem (maszyna do szycia ŁUCZNIK KL466N rulezzz ) i nic nie będe przyciemniał bo zasłonię całą robotę

...a fele słuszne, ale to chyba każdy wie
  
 
zmien zdrerzaki, na dowolne ale mnień.. i zrób cos z dziurami w dzwiach, bo tak to lepiej by było juz chyba z listwami niz bez..
felgi klasa, aż mi sie łezka w oku zakreciła jak sobie o moich przypomniałem..
Nie rób im krzywdy, zostaw srebrne..
  
 
Jesli o mnie chodzi to tak:
na "+"

+ felgi
+ zawias (bo b.niski to nie na polskie drogi)
+ wlasnie zderzaczki (mimo krytki innych) do ramek okiennych pasuja (tylko ten przedni chyba jakis troszq za wysoko ??)
+ lusterka tez good, a nie jak ktos pisal ze od bisa te wielkie jak uszy slonia

na "-"

- lakier , (nieciekawy) trza by bylo odswierzyc ale to pryszcz)


Pomaluj ladnie felgi i bedzie cacy !!

Mnie sie podoba

POZDRAWIAM
  
 
nawet pasują te felgi to malca jak bedą białe to bedzie git !!! no i lusterka ok. ogólnie mozna na miasto wyjechac bez problemu . a propos lusterek to własnie wracam ze złomu gdzie znalazłem sliczne chromowane lustereczko chyba od fiata 126 albo od 125?? nie mam pojęcia, ma oznaczenie KT-45. ale jest miodzio ( na wysypisku to kawał złomu było hehe i to za 5 zeta ARARARRRRRRR)
  
 
Cytat:
... + zawias (bo b.niski to nie na polskie drogi) ...



co Ty wiesz synu o niskim zawiasie....
  
 
heh i hyba ta kratka wlotu powietrza jest na odwrót
  
 
No W koncu go zrobiles bo z ta szpachla i na tamtych kołach to wygladał tak jakos dziwinie A teraz juz zaczyna wygladac ładnie
  
 
ot zwykly kaszel na ladnych felgach... ja dopoki swojego nie zrobie tak na 90% to nie bede zasmiecal forum...

ale zycze powodzenia

ps. juz jest jakies 85
  
 
a ja musze sie wygadac o moim lusterku (sorry ze mieszam w temaciehehe ) meczylem sie z mocowaniem chyba z 3 godziny ( hehe bo zrobiłem dziure w błotniku niepotrzebnie ) ale kurde miałem juz dosyc taniego plastiku (teraz mam tani chrom hehe ) lusterko -taki mały detal a dodaje tyle uroku... ide na piwo teraz ..... Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-09-21 16:40:29, ZoLt4R pisze:
co Ty wiesz synu o niskim zawiasie....



tak wiem wiem ...
ale mi naprawde sie nie podoba max gleba, lubie jak miedzy kolem a nadkloem jest lekka przerwa

POZDRAWIAM
  
 
Cytat:
2004-09-21 16:40:29, ZoLt4R pisze:
co Ty wiesz synu o niskim zawiasie....



heh bo widzisz misiu mozna rozroznic niski zawias i glebe
ja tam wole niski

co do zderzaków to an tyl powedruje identyczny jak przedni, moze lekko skroce z przodu i z tylu te mocowania zderzakow
co do lakieru to fakt nie jest pieknie ale sam malowalem wiec ma prawo byc tak, zreszta po montazu 903 dopiero go pomaluje na cacy

pozdrowka i dzia za oceny