[zaproszenie] 26.09.2004 PUCHAR PZM 1/4 mili -MASŁÓW k/Kielc

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Dnia 26.09.2004 rozegrana zostanie Ostatnia Runda Pucharu PZM.
Zapowiada się interesująca rywalizacja o tytuł Mistrza Pucharu Polski w wyścigach równoległych w 11 klasach.
W ramach tej imprezy zorganizowany został ZLOT aut po tuningu pod nazwą TUNING DESIGN.

Organizatorzy serdecznie zapraszają !!!

Autka na zlot-uczestnictwo bezpłatne.

W programie;
wybory najładniejszego autka
najgłośniejszy wydech
najgłośniejsze car-audio



Ja się wybieram - 120km odemnie jedzie ktoś z F&F ?
A info na Forum Kieleckiego Klubu Tuningowego
  
 
Krzemowy też jedzie,podobno ktoś pilota szukał
  
 
MRuk będzie robił za napęd(grawitacyjny, z przepaści)
  
 
Ja tam nie mam czym ale jest klasa dla malczaków.
Cytat:
wyniki po 6 rundach pucharu PZM

Klasa Mini 750
Bieńkowski Marcin Fiat 126p 2pt
Golański Mirosław Fiat 126p 1pt

  
 
Ja bym sie stawil renatka, ale 25 mam start na Bemowie i jakos srednio mi sie widzi ganiac tak autem po calej Polsce. :/
  
 
Wlasnie miało być 25 ale organizatorzy zmienili bo ludzie na bemowie i za duzo kasy by stracili a tak 2 impry 1 po 2 a z WWA do kielc niedaleko
  
 
Tak, ale srednio mi sie widzi wozic tak po kraju samochod na lawecie tylko po to zeby sie pokazac kawalkiem padla
  
 
Frytol bedziesz na bemowie ?????
Fajnei byłoby pogadac..... Musim yna gg sie zgadac co do numerów kom.....

A co do masłowa to blisko mnie ale nie ciagnie mnie tam.....
Raz byłem i to taka 2 liga ...... jedyny plus ze tam powoli przyjezdza elita by auta próbowac.....
  
 
CZUCZU : bede bede, jakos sie spikniemy wczesniej, a jesli cos nie wyjdzie to pewnie mnie uslyszysz :> odtykam troche wydech na Bemowo dlatego auto na lawecie pewnie zjedzie (po co komu te wszystkie tlumiki :>)
  
 
Hmm frytol a po co ????
Odetkaj i na droge ..... Zwykle olewaja pały startujacych !!
Stał ostanio przed nami Crx wydech - hmmm szyb ydrzały i nic - policja nei kontroluje dba tylko o bezpieczenstwo...
  
 
Wiesz, autem w ktorym wydech ogranicza sie do kawalka rury o srednicy 52mm od turbo do tylnego zderzaka moze byc ciezko :>
  
 
No i po Bemowie, byles Czuczu, bo jakos zupelnie zapomnialem o tym, ze mielismy sie zgadac jakos na miejscu. Jezeli chodzi o moj start to maksymalna porazka :/

Pierwszy przejazd w eliminacjach :

Podjechalem na start, obok mnie Civic a za kierownica Bobo (ten Civic w Finale byl 2 , czekam na te pieprzone swiatla, czekam i nic, zaczalem sie rozgladac myslac, ze moze ktos da nam znac kiedy zacznie sie procedura, patrze a tu nagle Civ strzela ze sprzegla i wylatuje przed siebie, szybkie spojrzenie na swiatla a tam zielone, no to wrzucam jedynke, i z obrotow w granicach 2k ruszam. RT wyszlo cos ponizej 3sekund , a samo ET 15.100 - ruszanie z wolnych obrotow :/

Drugi przejazd w eliminacjach :

Podjechalem na start razem z R5 GTT Kidzia, rozmawialem wczesniej o renowce i na Bemowie wystrojona byla na 1.6bara, przed strojeniem na to cisnienie miala 240KM i ~300Nm, teraz byla jeszcze mocniejsza. Tym razem stwierdzilem, ze moge stac na starcie nawet i 30minut i bede sie gapil tylko na swiatla, wkoncu zielone, start z 3,5k rpm i jazda przed siebie, dokrecam jedynke do 6,5rpm, wbijam II, samochod kreci, 5k rpm a tu nagle zapala sie cisnienie oleju... w glowie milion mysli naraz, dalej trzymam gaz w podlodze, nagle zaczynaja spadac obroty i cisnienie doladowania na wskazniku... potem znowu cisnienie wraca, obroty dobijaja na 6k rpm, potem jade dalej az do mety. Co ciekawe od samego startu odstawilem niezle renowke Kidzia, a przed sama meta jego R5 doslownie przelecialo obok mnie... Jezeli chodzi o jego auto to nie weszla mu II a potem III, wkoncu jak zapial III i wcisnal gaz to mnie dogonil

Jesli chodzi o moja renowke to dmuchnelo mi prawdopodobnie uszczelke pod glowica, przy okazji zdejme tez turbo i jesli wyrobie sie z kasa to od razu zrobie z t2 hybryde na t28 i dam jakas metalowa uszczelke pod glowice

Czuczu : od ktorej byles na Bemowie ?
  
 
a ja byłem dzisiaj z kolegą w Masłowie i było tak sobie
mało starujących , słaba organizacja ale przynajmniej pogoda dopisała
  
 
Wstyd sie przyznac ale nie pojechałem.......
Podobnie wstyd napisac ze nie pojechałem bo........ mi sie nei chciało........Wziąłem kase od starych na bemowo i ............... przeznaczyłem na remont 650 wczoraj siedziałem nad tym z Samaelem.......
Obudziłem sie o 3 nad rannem w sobote i stwierdziłem ze mi sie nie chce meczyc ....... i nie pojechałem ......
Było kilka aut od nas ale chyba nikt nie startował ....... Gratuluje chrzestu bojowego !!!

Z tego co wiem to przez Beton na bemowie nie było zbyt przyczepnie wiec duzo nie straciłem..... Do maja Porobia sie fajne wymiatacze w Polsce i wtedy bedzie co ogladac.......

A co do masłowa to poczytaj pisalem ze nie jade bo dla mnie to strata kasy ........ Zwłaszcza że po Bemowie czołówki i tak nie było najlepszy czas to cos kolo 12 chyba.....
  
 


Tak sie wczoraj prezentowalo Renault
  
 
witam jezdzca prostej kurde stary masz pecha z ta R5 - w kolko cos, naprawde wspolczuje, normalnie jak ja z bobkiem
powodzenia w remontowaniu
  
 
Jeszcze jedna fotka :

  
 
damn straightracers...
  
 
Frytol przeczytałem Topic na Sr.pl i sie przeraziłem.......

To chyba nie uszczelka ........ Ale auto syka troche koników dzieki upgradeowi........
Do maja mnóstwo czasu
  
 
Trudno, i tak mialem turbo robic co by sie wiazalo z prewencyjna wymiana wszystkich uszczelnien i lozysk. Teraz awaria mnie do tego zmusila czyli bedzie szybciej bo bedzie musialo byc na juz Mysle, ze w 800pln sie calosc zamknie takze jest duzo lepiej jakby mial mi np puscic pierscien