Dobry układ napędowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może ktoś wie czy do silnika Lancia Thema 2.0i 16v turbo, uda się dopasować jakąś skrzynię biegów z napędem na tylne koła.
  
 
ciekawe ktora skrzynia i ktory most dadza rade z turbo, moment musi powalac, BTW Ty z wawy jestes >? jeszcze w zyciu Twojego dfa nie widzialem na ulicy
  
 
w tej chwili już go nie mam, sprzedałem i chciałbym zrobić coś mocniejszego, czy np. od argenty by skrzynia nie pasowała?
  
 
hehe a ja jestem z Sosnowca i tego kanta mijałem na drodze w wa-wie(razem z rekinem i yabcokiem) co do skrzyni to od argenty 132/131 podejdzie.te silniki mają wydech z drugiej str. niż dohc z klasycznym napędem,ale to pewnie wiesz... no i most też lepiej dać z argenty bo ze 125p to raczej długo nie pożyje
  
 
najbardziej interesują mnie śruby, czy będą pasować
  
 
osobiście tego nie przerabiałem ,ale wiadomo mi że pasują(ewentualnie jest miejsce na zrobienie otworu i nagwintowanie go)
  
 
Ewentualnie sporo osób (wszystkie SWAP'y (wzdłużne)) na tym forum łaczy silnik ze skrzynią za pomocą specjalnie dorobionej flanszy, jeno tu by była konieczna "nieco" mocniejsza odmiana

-----------------
oƃǝuɹɐuoɾɔɐʇs po ʎzsɾǝıuɾɐɟ ʇsǝɾ doʇdɐl oƃǝzɔɐlp oʇo