W@%$$@# mi się do samochodu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie "zabezpieczyłęm" autko wybili trójkącik (debile próbowali rozwalić zamek czy też go otworzyć ale nieumieli) otworzyli dzrwi i próbowali zapierdzielić kierownice.....debilom sie nie udało...akurat alarmu niemiałem bo aku do ładowania poszedł k.... ,juz go założyłem ale zapierdzielili skrzynke z narzedziami wartosc około 100zł pewnie kubeł też chjcieli zajeba* ale jest przyspawany......dobrze ze kierownicy im sie nie udało......ehhh sory że to niejest jakies skladne ale jestem bardzo wnerwiony


[ wiadomość edytowana przez: koniu dnia 2004-09-25 14:54:34 ]
  
 
No niestety ale Nasze autka są narażone na ataki potencjalnych "dresów" właścicieli większej częsci fatów126p. Na nich nie ma nmetod ani sił.
  
 
wspolczuje! wiem co czujesz :./ nic tylko takich zaje**** lapska poucinac ehhhh


[ wiadomość edytowana przez: SzymonX dnia 2004-09-24 21:49:55 ]
  
 
wspolczuje
nic tylko podlaczyc 220v pod karoserie autka
  
 
Yankee dobrze że tylko klucze ci ukradli, bo kubła i kiery było by chyba bardziej żal. Ogólnie strach teraz zostawic gdzies auto zeby czegoś nie buchneli :/
  
 
takich śmieci powinno się utylizować

ja w maju straciłem radio (podobnie jak kilku moich sąsiadów) z samochody a w lipcu 2 razy włamywali się do magazynu mojego ojca kradnąc migomat , spawarkę , radio i kilka innych rzeczy
za kradzież powinni obcinać ręce bo chyba innego wyjścia nie ma
  
 
powinni im rece obcinać przybiłem se bo kasy niemam a klucze zajebali kiere musze zrobic ale teraz zrobie przypinaną jak na taxi bedzie i bede ja do domu brał pierdziele......
  
 
Cytat:
2004-09-24 22:16:45, Yankee pisze:
powinni im rece obcinać przybiłem se bo kasy niemam a klucze zajebali kiere musze zrobic ale teraz zrobie przypinaną jak na taxi bedzie i bede ja do domu brał pierdziele......




odkupie kiere od ciebie

wiecie ja juz nie mam siły na złodziejstwo samochodowe , mnie juz pare razy obrobili wiem co to znaczy
  
 
najgorsze jest to ze 2 dni nie bylo akumulatora,bo sie ladowal.tak to dioda miga wiec odstrasza,z reszta nawet jakby probowali to by wyl i by uciekli bo to jakies gnoje
  
 
za kradziez ucinac lapy i koniec.
  
 
Nie zazdroszcze.........
A swoją droga wczoraj o 20 kolega pokazał mi jak otworzyc eleganta uwaga w 6 sekund ......... Bo kluczyki mu sie zatrzasneły - przeraziłem sie ....... Nawet szyb nie trzeba wywalac.......

Maluch ma jednak Fatalne zabezpieczenia i tyle....... Ale gorsze ma stary poldek bo otworzysz drzwi kazdym kluczem
  
 
czuczu na ogolnopolskim zlocie otwieralsimy sobie nawzajem auta uzywajac nie swoich kluczykow. od tego czasu nie wierze w te zamki w fiatach i maluchach, dlatego sie zastanawiam po co wogole zamykac )) jedyny problem byl z otwarciem klapy silnika w malcu.
pozdro
  
 
a moj kluczyk pasuje do polowy kaszli w trojmiescie...
Tylko ze nie jestem ch*j i nie robie z tego uzytku...
Za kradziez powinni ucinac rece przy samej szyi (ciceie poziome) i bylby spokoj...
Jak nie po dobroci to terrorem...
  
 
Cytat:
2004-09-25 09:52:43, CZUCZU pisze:
Ale gorsze ma stary poldek bo otworzysz drzwi kazdym kluczem



pod warunkiem ze ma wyruchane wkladki

stary poldek jest o tyle lepszy od caro ze ma klamki metalowe i nie jest w nich tak latwo obrocic zdrowej wkladki,

w caro i w maluchach sa plastiki wiec tutaj to nie ma najmniejszego oporu, a tak pozatym to poldas ma zamki jak maluch i jak ktos wie jak sie malucha otwiera bez kluczyka to polda tez szybko otworzy
  
 
Samael nie wiem czy pamietasz ale miałem 3 kpl stacyjek do poldka po włamianiach.
3 razy rozwalali klamki zamki itp i tylko raz bo wywaleniu szybysie dostali.......
Sprawa skonczyła sie w sadzie i kase nam oddał facet za włamy ale to inna historia.......
W plusach predzej wylamiasz klamke niz zamek .....

A w maluchu ehhhhh dlatego mam wkładki z eleganta / cc....
  
 
CZUCZU :
A w maluchu ehhhhh dlatego mam wkładki z eleganta / cc....

No problemo - przeciez jest inny sposob wejscia. ostatnio otworzyli boba u nas. z wkladkami od el.
pozdrawiam.
p.s. najlepiej trzymac rottweilera chyba
  
 
Cytat:
2004-09-25 11:48:32, CZUCZU pisze:
3 razy rozwalali klamki zamki itp i tylko raz bo wywaleniu szybysie dostali.......



a jak je rozwalali? bo ja np wetknal bym w zamek solidny srubokret z 6kątem na plaski klucz, do tego kluczyk o odpowiedniej dlugosci ramienia (co by za ciezko sie nie krecilo) i sie otworzy a zabki wkladki wymodeluja w klamce piekne rowki,

a wiem ze sie tak da bo kiedys na szrocie sprawdzalem
  
 
sa duzo prostsze metody otwierania aut bez niszczenia zamkow. Warunkiem jest grzybek w drzwiach...
  
 
taki kraj
  
 
Samael wiec raz roj...... tylna owiewke - dlatego ich juz nie mai próbowali Łomem ???? lub czyms podobnym szybe w doł spuscic na siłe - mysleli ze prowadnice puszczą..... Ale nei puscili i szybe ukruszyli lekko ......

Nie otwarli . drugi raz wyrwali zamek tylny - i nie dostali sie do srodka ..........

Za 3 cim razem full sukces wyrabal iwkładke z przodu dostali dosrodka i ..... akurat jechał starszy z kolegą z elektrowni ......
Facet nic - dosłownei nic nie ukradł ........

Ale koszt 3 ch wkładek a jak wkładek to neistety i stacyjek zrobił swoje !!!! Facet w sadzie przeprosił - to nei zart - przyznał sie do włamu do 18 aut !!!!!! Tyle mu udowodniono i dostał 2 lata na 4 w zawiasie chyba.......
Co ciekawe oddał wszystkim kase i koniec .......
Nic m une izrobili a z wygladu taki inteligencik - było ich na 100% 3ech ale udowodnili jednemu......

A co do Stalowej to polecam rozmowe z Barrym - u niego nie kradną u niego skacza po dachach itp .......