Rura przy progu..?! - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
E wy mnie chyba nie rozumiecie, byłem własnie zobaczyc takiego mk7 z rurkami własnie i powiem wam że ładnie to wygl ąda i wcale nie zalatuje wiochą! Nie chodzi mi o jakies tam super orurowania średnicy 200 mm tylko delikatną rurke fi 50 pod progiem dla wzmocnienia lkonstrukcji Wcale sie nie rzuca w oczka! wciagne małego na warsztat i będziemy kombionowac zobacze co zrobic z zeżartymi progami, moze tylko wytne rdze wstawie blache i spokoj!
  
 
ja Cie rozumiem doskonale i czy to będzie fi 200 czy 50 czy 2 to i tak dla mnie to wiocha...no ale Twoje auto więc rób z nim co chcesz..
  
 
zrób foto temu mk7 to może być ciekawe, ale myślę, że łatwo tutaj o totalną klape projektu :]
  
 
baaardzo kiepski pomysł
  
 
kiedys widzialem matiza orurowanego z przodu, tak jak miewaja terenowki, piekna porazka. ale,

twoje auto, twoj gust, a rurami juz sie musicie podzielic miedzy soba
pozdr!

a tak swoja droga, to jestem ciekaw efektu.
  
 
A ja uwazam, ze to ciekawy pomysl - czegos takiego jeszcze nie widzialem. I dopóki nie zobaczę, nie będę się wypowiadał.
Bardzo bym prosił o fotki tego MK7
  
 
Nie dorwałem tamtego essa z aparatem jeszcze ale wrzucam fotki z mojej pracy nad progami! Miedzy innymi jeszcze jak były nierdzewne i błyszczące! Oceńcie efekty:
]essi1[/URL]
]Essi 2[/URL]
]Essi3[/URL]
]Essi 4[/URL]
]Essi 5[/URL]

Na ostatniej fotce juz po barankowaniu i czeka na malowanie Na jednej focie kumpel do wzięcia! Dziewczyny mozecie pisac - skontaktuje
  
 
Muszę przyznać że wygląda to całkiem ciekawie
Wrzuć fotki jak polakierujesz je pod kolor auta
  
 
Z.....e wrażenie poszerzenia sprawia! Lakieruje w sobote i niedziele progi i zderzaczki bo w tygodniu to czasu brakuje :/ I spróbuje zrobic lepsze foty cyfrówka bo te są z telefonu i przy słabym świetle! Dzieki za opinie :]


[ wiadomość edytowana przez: VinCe dnia 2006-02-16 01:54:12 ]
  
 
fanie to wyszło tez o czyms takim myslałem ale rura o wiekszej srednicy, cos jakby imitacja progów zendera do mk7, a ta twoja jest spoko ale moim zdaniem lepiej by wygladała w kolorze nadwozia, ale bez baranka.
  
 
Moze tak, ale farbe jak położysz na nierdzewke to słabo trzyma, więc ją zmatowiłem położyłem baranka i teraz dopiero farba. Udało mi sie wybrac takiego baranka ze zrobił sie dość gładki więc nie będzie to wygladało tak jak powiedzmy progi w maluchu (tam ten baranek jest taki nierówny)
  
 
nie rozumiem po co nalozyles tego baranka?
zeby lepiej trzymal lakier?? bo z tego co piszesz mozna takie wnioski wyciagnac. Przeciez chyba chodzilo o to zeby polarierowac i uzyskac rowna powierzchcnie. Na tej fotce z barankiem nie wygada to zbyt rowno
  
 
No na tej fotce nie, bo baranek jest jeszcze mokry, nawet jeszcze tasmy nie odkleiłem przed zdjeciem Ale jak wysechł to zrobił sie gładziutki jak skóra po Mach3 A nałożyłem go po to żeby mi farba nie odpryskiwała od nierdzewki, bo na nierdzewce by sie słabo trzymała!
  
 
Sa podklady do ocynku i alu - na nierdzewke tez penie dobrze by dzialaly - farba by nie odlazila.Ale poczekamy na efekt koncowy - wyglada fajnie - faktycznie przypomina oryginalne progi z mk VII
  
 
Hmm... Nie widziałem zenderów więc nie wiem czy podobne
W sumie efekt mi sie podoba i wyszło mnie to tanim kosztem! A wydaje mi sie ze wyglada ładniej niz gdybym kupił oryginalne progi i tylko wymienił A dodatkowo te sa niepowtażalne
  
 
Jako nie pomalowane gołe progi wyglądają rewelacyjnie Pomalowane z barankiem już słabo. Ale jak mówisz, że wszytsko będzie gładziutkie, to będzie fajnie Na jaki kolor polakierujesz? Pod kolor autka, czy na kolor aluminium? Zapewne pod kolor autka, ale muszę przyznać, że takie srebrne też wyglądają dobrze
  
 
Ja kombinowałem zrobić z nierdzewki całość ale mnie tu koledzy zbesztali (Nie mam pretensji, dzieki za szczere opinie i pójdą pod kolor, mam nadzieje że efekt będzie ok! Zrobie jeszcze foty jak wyglądaja teraz z gładkim i matowym barankiem i później w kolorze!
  
 
A mi się tam podoba!!! Jak zrobisz pod kolor autka bedzie deluxxx!!! W sumie ciekawy pomysł, fajnie wyszło.
  
 
powiem ci że super efekt naprawde mi się podoba
myslałem, tak jak ty na początku żeby były z nierdzewki, ale malowane w kolor też moga byc ciekawe
z niecierpliwością czekam na dalsze fotki

powiedz co zrobisz z zakończeniami rur ?

tak całkiem BTW: mam troche takich rur alu w garażu może pokombinuje hehe



[ wiadomość edytowana przez: polityk dnia 2006-02-16 12:35:39 ]
  
 
Zakonczenia juz są zaślepione na prosto, zaspawane. Myśle ze zostaną czarne w baranku żeby sie nie rzucały w oczy, przys[pawałem je do nadkoli wewnętrznych, a na góre założyłem plastikowe nadkola! Ja nie robiłem z rurki tylko wiginałem blache na wymiar, tak żeby była długa od łączenia progu z podłogą od dołu a wywinietę część ładnie spasowała na próg, szpare zaszpachlowałem i malowanko
Ale powiem ci ze ten essi którego widziałem z normalną rurką dospawaną wygląda świetnie, normalnie ma ją dołożoną koło progu...


[ wiadomość edytowana przez: FAROW dnia 2006-02-16 12:41:03 ]