Fiat 125p 3 tys km, ratujcie!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Jeśli ktoś nie da 36 zł na składkę roczną to też nie da składki na fiata do Norblina.



Prawdę mówiac szybciej dam kasę właśnie na tego czy innego fiata uratowanego od złomu, niż na możliwość czytania tak zawzięcie strzeżonych przez Was wątków, w których pewnie i tak jest mowa głównie o odpowietrzaniu lusterek...
  
 
Tu jest fotka jak ktoś jest ciekawy, a jeśli chodzi o wątki zastrzeżone do "użytku wewnętrznego", to mamy prawo na własnym forum mieć trochę prywatnosci prawda? Zapisanie się do klubu jest łatwe i tanie i naprawdę nie rozumiem tego marudzenia. Jak się nie podoba - to jest mnóstwo innych forów, gdzie malkontenci mogą w każdej chwili się przenieść i nie cierpieć.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Cytat:
2005-08-24 00:45:05, Cosmo pisze:
Prawdę mówiac szybciej dam kasę właśnie na tego czy innego fiata uratowanego od złomu, niż na możliwość czytania tak zawzięcie strzeżonych przez Was wątków, w których pewnie i tak jest mowa głównie o odpowietrzaniu lusterek...


Coś napisałem ale przez pomyłke skasowałem to co napisałem i nie chce mi się od początkupisać, może to i lepiej....
  
 
Ja tam nie wiem czym tu się podniecać - nie raz widziałem DF-a w takim lub podobnym stanie jeżdzące po Wrocławiu i wątpie żeby któryś z nich kosztował 4 tys. PLN !!

A co do wątków to ja raz napisałem posta w wątku który był na ogólnym a potem jakoś ktoś go zablokował i nawet nie wiem czy jktoś coś ciekawego mi odpowiedział ?!
  
 
Cytat:
2005-08-24 00:45:05, Cosmo pisze:
Prawdę mówiac szybciej dam kasę właśnie na tego czy innego fiata uratowanego od złomu, niż na możliwość czytania tak zawzięcie strzeżonych przez Was wątków, w których pewnie i tak jest mowa głównie o odpowietrzaniu lusterek...


to twoj wybor i twoja opinia o tym co jest w tych watkach. nie jestesmy ratownikami starych samochodow. tak jak wszystkich dup sie nie przeleci, tak wszystkich aut sie nie uratuje tym bardziej, jesli wlasciciele, ktorzy doprowadzili auto do ruiny zadaja za nie krocie. jesli ktos da za darmo ruine do norblina to na 60% jestem pewny, ze uda sie ja uratowac, ale jesli koszt zakupu jest rowny kosztowi remontu to wybacz, ale nikt z nas nie kreci walkow na paliwie i nas po prostu na to nie stac.
  
 
Cytat:
2005-08-24 00:08:02, kosa131 pisze:
wsazytsko fajnie, tylko chyba po to jest forum "sprawy klubowe" czy jakos tak, zeby trafialy tam watki dla klubowiczow.


Niestety, muszę cię zmartwić - "sprawy klubowe" to jak sama nazwa wskazuje sprawy dotyczące klubu w samym sobie...

Cytat:
Tam nawet nie zagladam bo i po co. Ale ustawianie zablokowanych watkow na ogolnym (przynajmniej z nazwy) forum wydaje mi sie nie fair wobec sympatykow czy ludzi, ktorzy wchodza tutaj zeby sie czegos dowiedziec.


Hmmm no tak, tak jak np. zdjęcia wolnej sąsiadki jednego z klubowiczów , lub konkurs Miłościwie nam panujacego Jasniepana prezesa Pagana


Cytat:
Odslylanie w watku ogolnego do takiego tylko dla wybrancow ktorzy zaplacili skladke tez jest srednio na miejscu- albo zaczac od watku dla klubowiczow albo ciagnac sprawe jawnie do konca nie utajniajac jej w polowie.


Hmmm to tak jak połowa polskich stron informacyjnych... "Chcesz wiecej - wyślij sms (9,50+vat)" A zauważ też że jakoś w dziale technika niewiele jest wątków tylko dla klubowiczów...a zwykle o tym ludzie chcą się dowiadywać a nie o ilości tomów encyklopedii na półkach Anmima



To tyle z mojej strony...
Pozdrawiam...
  
 
Cytat:
2005-08-24 09:55:02, Nomad pisze:
(...) a nie o ilości tomów encyklopedii na półkach Anmima :lol...)



...a ile On ma tych tomów ???
  
 
Nie powiem bo to temat ogólnodostępny

A pozatym sporą część z nich zasłaniało zaproszenie na spota
  
 
w watkach klubowych sa tez prawie wszystkie laski jerrego. co prawda z tych najstarszych sa jedynie portrety pedzlem, bo jeszcze nie znano fotografii, a ostatnie fotki sa zeskanowane ze zdjec robionych na orwo papierze i kolory z deka klamia, ale warto obejrzec. dodam, ze wszystkie nie przekroczyly 24 lat!
  
 
Cytat:
2005-08-24 02:43:41, Grzech pisze:
Tu jest fotka jak ktoś jest ciekawy, (...ciach...)



Dziekuję
  
 
Cytat:
2005-08-24 08:38:36, Lava1 pisze:
(...) A co do wątków to ja raz napisałem posta w wątku który był na ogólnym a potem jakoś ktoś go zablokował i nawet nie wiem czy jktoś coś ciekawego mi odpowiedział ?!


Wątek przerobili na klubowy, bo się w nim zrobił zupełny off-top - odpowiedzi na Twoje pytanie to tam było mało.
  
 
faktycznie pewnie za 4 tys bylo by tylu chetnych ze trzeba bylo wątku strzec.... a wogole mysle ze zaplacenie 36 zl a to zeby przeczytac cos i kupic tanio a potem sprzedac to za duza wieksza kase nie jest zadna przeszkoda, ale jak jest cos ciekawego to inni ludzie tez chca wiedziec, w tym jest mala sprawiedliwosc a raczej regula: "zaplacisz to mozesz wiecej" kogos wlasnoscia jest ten fiat zeby info bylo tylko dla wybrancow
  
 
ja też nie od razu wpłaciłem składkę ale gdy stwierdziłem że warto być z tą bandą wariatów to już sie nie zastanawiałem. Problem zamkniętych wątków dotyczy raczej osób z zewnątrz (zaglądaczy) niz sympatyków.
Zobacz, że osoby które są na zlotach i innych akcjach nie marudzą tylko płacą składki a bywacze na forum widzą to przez 2 flaszki gołdy. Ja wolę się ze spajkiem czy innym kolegą wody napić niż z byle palantem gorzały choć dzieli nas różnica wieku jednego pokolenia.
  
 
Cytat:
2005-08-24 17:46:41, JerryP pisze:
Ja wolę się ze spajkiem czy innym kolegą wody napić niż z byle palantem gorzały choć dzieli nas różnica wieku jednego pokolenia.



no a najlepsze jest to ze mimo ze roznica wieku jest i jerry ma juz 3 fajne córki a ja ani jednej to ta ogromna roznica wieku nas nie dzieli i jestesmy fajne kumple.

jerry, to my wodke pilim???????
  
 
sory, cedra, jesli kupilibysmy jakies auto to na muzeum lub stowarzyszenie, a nie na nazwisko ktoregos z nas. to jest tak oczywiste jak dzien dobry, ruchanie czy ktora godzina. nie rozumiem. ktos da 30zl na auto i ma byc jego i innym nie da sie dotknac do niego. wyluzujcie panowie. strzelacie fochy jak stare dziewice. watki zamkniete sa dla klubowiczow oplacajacych skladke. w wiekszosci sa to ludzie fizycznie obecni, znani z twarzy czy z zapachu spod pachy. gdybym mogl, to poblokowalbym wieksza przestrzen forum. forum czytaja klubowicze, rozpoznawalni przynajmniej z forum sympatycy i mnostwo p11* oszolomow i kazdy z nas moze sobie nie zyczyc, aby jakis palant z HGW skad czytal to co napisze. mam nadzieje, ze niedlugo zmienia sie zasady przystapienia do fsoak i mam nadzieje, ze jednym z kryteriow bedzie wyjscie spoza wirtualnego swiata.
  
 
ej no o co sie pienicie ? o to że niektóre wątki sa blokowane "only for members"?to pomyslcie jak sie czuja osoba która opłaca składke wpada sympatyk i psioczy ze on pie****i i nie bedzie płacił bo szkoda mu kasy . Przecież utrzymanie strony tez kosztuje (domena serwery i takie tam)poza tym jak sie domyślam cześc tej kasy jest przeznaczona na zloty . Moze i czasami sie wk*****m ze cos jest dla klubowiczów ale szybko uświadamiam sobie ze jak by nie patrzeć za free mam porady techniczne , informacje z działu warto wiedzieć , dział wechikuł czasu a po co mi jeszcze informacje z działu "klubowego" gdzie wymieniane sa adresy numery kont i inne dane? chyba nalezy sie troche prywatności...
Ja osobiście po osiągnieciu warunków które upoważniają mnie do startowania do statusu membera wysyłam te niecałe 40zł które moge zaoszczędzić w miesiac kupując zamiast dwóch jeden browar
Pozdro
  
 
Cytat:
2005-08-24 17:56:15, SPAjK pisze:
no a najlepsze jest to ze mimo ze roznica wieku jest i jerry ma juz 3 fajne córki a ja ani jednej to ta ogromna roznica wieku nas nie dzieli i jestesmy fajne kumple. jerry, to my wodke pilim???????



Wódy to nie ale wodę mineralną na FZM w Norblinie to nawet z jednej butelki
ale jeszcze to nadrobimy .
  
 
bo Ty nie chciales w Toruniu... mieczak
  
 
Sory, ale skladka nie jest tak bardzo wysoka. Kosztuje tyle jak pare piwo, lub papierosy dla tydzien. Sam oszczedzilem przynajmniej 100 zl juz na czesci.
  
 
Dokładnie hetman.

fajnie macie. chce wstąpić do klubu,wpłacić składkę ale nie spełniam jednego z kryteriów- nie mam ukończonych 18 lat


[ wiadomość edytowana przez: ALtus dnia 2005-08-24 20:44:58 ]