Rura przy progu..?! - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie no ladnie to wyglada, wstaw fotki jak to bedzie pomalowane, choć bez farby tez ciekawie wyglada
  
 
No to pistolet w dłoń i jazda! Moj Essi wchodzi w etap malowania zderzaczków progów i lustereczek! Zdam relacje po zakonczeniu! Trzymajcie kciuki!
  
 
No to progi już polakierowane, zderzaczki też! Wyszło sympatycznie jak na mój gust! Teraz prosze o waszą krytyke
Zdjecia całego autka, aktualne, są w profilu!
Przy okazji nadmienie że z Essinka już zrobiłem co chciałem i idzie na sprzedaż! Wątek w ogłoszeniach, chetnych zapraszam! Teraz moze jakieś mkVII?
]1[/URL]
]2[/URL]]3[/URL]]4[/URL]
  
 
coś mi to gładko nie wygląda ale efekt bardzo fajny
  
 
No wiesz, na baranku ciężko wyciągnąć na gładko! Moze bez baranka wyglądałoby ładniej, ale bałem sie że piasek i kamienie by szybko farbe zdarły
  
 
Cytat:
Przy okazji nadmienie że z Essinka już zrobiłem co chciałem i idzie na sprzedaż! Wątek w ogłoszeniach, chetnych zapraszam! Teraz moze jakieś mkVII?




Ja mojego bede sprzedawał na wiosne może na początku lata....
tylko zaznaczam iż pierw go sobie tuninguje, juz zakupiłem nowy komin UPgrande Revolwer potem jeszcze zdeżaki i nowe progi i bedzie git.... zamierzam wystawić nowy temat z tym co byscie proponowali łądnego....
  
 
"POLAK POTRAFI"naprawde spoko wyszło pozdrawiam !!!!!
  
 
Dzieki bardzo! Ciesze sie ze jeszcze komus oprocz mnie sie to podoba!