Lampy mkV tył ktoś widział takie? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Remarq... jak wiesz co ja na to to po co piszesz Nie no żartuje, a poważnie... owszem, u Ciebie jest to bardzo ładnie i dokładnie zrobione, i wygląda też bardzo niczego sobie.

To że czarnego nie lubie ze względu na zmianę intensywności świecenia to inna sprawa, mówimy o wyglądzie, a jeszcze do czarnego "niebiescy" łatwiej się czepiają.

Ja jednak nie przepadam za tym na czarnych i innych ciemnych lakierach nadwozi. To po pierwsze, najważniejsze i ostatnie


[ wiadomość edytowana przez: Wojo dnia 2006-05-30 00:23:48 ]
  
 
Cytat:
2006-05-29 22:44:26, zenq pisze:
Seba ma ciemna gore lamp na czarnym autku i tez super wyglada:] ale ja, przynajmniej narazie, machne czerwien, jeszcze tylko zastanawiam sie czy motip czy folia, ale to juz szczegoly... Remarq fajnie jest zeczywiscie, tylko nie lubie jak wsteczny jest tak malo przyciemniony, wiem wiem, ze to musi jeszcze swiecic ale wyglada nijak z przyciemnionym mocniej kierunkiem :/



Zenq, lakier polece Ci z jednego, dla mnie najważniejszego powodu, o którym już pisałem. Nigdy nie udało mi się w żaden sposób położyć folii równo na całości. Od czoła się da, ale jak otworzysz klapę bagażnika będzie tak sobie. I też coś tam zawsze przez szparę widać że jest nie do końca.
  
 
Cytat:
2006-05-29 22:44:26, zenq pisze:
Seba ma ciemna gore lamp na czarnym autku i tez super wyglada:] ale ja, przynajmniej narazie, machne czerwien, jeszcze tylko zastanawiam sie czy motip czy folia, ale to juz szczegoly... Remarq fajnie jest zeczywiscie, tylko nie lubie jak wsteczny jest tak malo przyciemniony, wiem wiem, ze to musi jeszcze swiecic ale wyglada nijak z przyciemnionym mocniej kierunkiem :/


wiesz ja lubie wszystko tak bardziej dyskretnie, no i chciałem żeby to jednak dawało swiatło jak należy, zresztą w razie kontroli mam święty spokój, to poprostu jest orginał i tyle.W razie porysowanie można jeszcze raz spolerować i dalej bedzie tak samo wyglądać i to jest duzy plus.Gorzej będzie mi znaleźć orginalne białe kierunki do RS-owego zderzaka.Ale mam cierpliwośc i poczekam a co tam
  
 
Cytat:
2006-05-30 00:35:12, Remarq pisze:
wiesz ja lubie wszystko tak bardziej dyskretnie, no i chciałem żeby to jednak dawało swiatło jak należy, zresztą w razie kontroli mam święty spokój, to poprostu jest orginał i tyle.W razie porysowanie można jeszcze raz spolerować i dalej bedzie tak samo wyglądać i to jest duzy plus.Gorzej będzie mi znaleźć orginalne białe kierunki do RS-owego zderzaka.Ale mam cierpliwośc i poczekam a co tam



A nie chcesz takich sobie zrobić? Przeca jak się przyłożysz to efekt będzie że mucha nie siada Ostatnio u kogoś na fotce widziałem takie niby produkowane, i powiem że się zawiodłem
  
 
Widzisz wojo ja mam bzika na punkcie orginalności i dbałości o szczegóły... u mnie jest to rozwinięte chorobliwie Musi byc orginał.Zresztą zderzak nie będzie założony zanim nie pojawią sie szerokie lampy inaczej to się mija z celem jak dla mnie.Miałem już jeden RS-owy ze zwykłymi lampami i wyszła mi porażka,zreszta tamten żeby się zmieścił skróciłem oo ta górna listwe. Drugi raz tego błędu nie popełnie
  
 
Uważam że niestety czasem się to nie sprawdza i można coś zrobić lepiej. Ale w przypadku tego, że zderzak RS daje duuużo lepszy efekt z takimi też lampami, masz całkowitą rację
  
 
powiem ci Wojo że ostatnio mam słabość do czernych samochodów na białych felgach..... nie wiem co mnie pogryzło ale poprostu uważam je za kanon piękna i jeśli miałbym dowonie wybierać to tylko taki jak mój obecnie lub czarny i wtedy białe fele.

[ wiadomość edytowana przez: Remarq dnia 2006-05-30 00:57:49 ]
  
 
To mi się podoba Następny nawrócony Przy okazji dziękuję
  
 
i uwielbiam orginalną dokładke do MKV i niebawem taka wraz ze zderzakiem u mnie zagości
  
 
No wiesz, w zasadzie przednia to też oryginał, a że od Gofra czy Laguny
  
 
to nie ma znaczenia ważne że orginał

[ wiadomość edytowana przez: Remarq dnia 2006-05-30 01:08:46 ]
  
 
  
 
a ja te biało czerwone moze bede miał za 20 minut znajmoy ma mi dzwonić hihihihi



no i d.........nie ma w polsce

[ wiadomość edytowana przez: renifergt dnia 2006-06-01 11:13:09 ]
  
 
Cytat:
2006-05-29 19:44:51, Remarq pisze:
Surec ja nie moge jak patrze na twoje auto to widze ze jest dopieszczone aż lśni.Gratuluje i powiem ci że podążam tą samą drogą....


Dzięki , z tą różnicą, że ja staram się wykonać wszystko mniejszym kosztem i niekoniecznie wykorzystując orginały. Jestem zdania, że ma to służyć i wyglądać, a i lubię się pobawić... Ale szacuneczek Remarq-startuj w konkursie!!
  
 
Cytat:
2006-06-01 11:09:07, renifergt pisze:
a ja te biało czerwone moze bede miał za 20 minut znajmoy ma mi dzwonić hihihihi no i d.........nie ma w polsce [ wiadomość edytowana przez: renifergt dnia 2006-06-01 11:13:09 ]



No i co? masz? Jak to wygląda?
  
 
evolution, dawaj foty jesli masz te lampki:]

a ja dzisiaj w koncu zakupilem motipa...
  
 
mam pytanko jesli przyciemnilem swoje lampki motipem na czerwono czy moge je teraz prysnac lakierem bezbarwnym czy rozpusci mi motipa robil juz ktos tak ??
  
 
Cytat:
2006-06-01 11:09:07, renifergt pisze:
a ja te biało czerwone moze bede miał za 20 minut znajmoy ma mi dzwonić hihihihi no i d.........nie ma w polsce [ wiadomość edytowana przez: renifergt dnia 2006-06-01 11:13:09 ]


no przecież napisałęm ze d....ale znajomy z hurtowni oswietlenia się nie poddaje ,bo mówi ze jak do paska diodowe sciągnąl to i te da rade
  
 
Rozumiem że prosiłeś go od 2 komplety Jeden dla siebie jeden dla kolegi z klubu
  
 
Ja mysle ze o trzy komplety, musi byc i cabrio z takimi