Fabia przerywa na benzynie przy zimnym silniku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Mam Skodę Fabie 1.4 68 KM z 2001 r (jedna sonda lambda) i od jakiegoś czasu mam problemy z jeżdżeniem na benzynie. Samochód odpala bez problemu natomiast w przedziale obrotów od 2 do 3 tyś przy zimnym silniku strasznie przerywa. Po rozgrzaniu sie juz lepiej i w zasadzie wydaje sie ze problem znika choc mam wrazenie ze tez go czasami delikatnie przydusza. Jak wejdzie na wysokie obroty to juz idzie jak burza.
W serwisie powiedzieli ze pewnie benzyna do niczego wiec kupiłem V-power racing 99 i dodawałem rożne świństwa do benzyny zeby przeczyścić cały układ paliwowy ale wszystko na nic Co może być przyczyną i gdzie szukać pomocy.......

P.S Kable wysokiego napięcia wymienione i świece tez na jakieś specjalne pod LPG
  
 
moze to bedzie czujnik temperatury?
  
 
świece tez na jakieś specjalne pod LPG

SFE65PRS GAZ 4szt 37zł.

Zawory do regulacji(jeśli ją mają).
  
 
Ciekawe ciekawe mam to samo w Mażdzie 323. Ostatnio czyściłem zbiornik paliwa (woda), zastanawiałem się tez nad ciśnieniem paliwa. Po czyszczeni baku jest deczko lepiej ale zawahania ma koło 2 tys. Lewego powietrza nie podejrzewam bo trzyma ładnie obroty jałowe i odpala git. Moze to przesterowanie ECU ze wzgledu na zawalony dolot powietrza (mikser,klapa).
Mam propozycje odepnij sonde lambda na złaczu i zobacz wtedy jak idzie na Pb. Komp powienien wtedy lac bogato zobacz czy sie nie dławi i napisz. Pózniej zapewne bedziesz musiał resetowac kompa przez zdjecie klemy z aku.
  
 
mi przerywalo do ok 3500 obr/min zmienilem kable WN i kopułke i problem znikl...
Pozdr
  
 
Właśnie wczoraj odebrałem samochód od gazownika i generalnie skończyło sie na czyszczeniu przepustnicy i regulacji instalacji.Moge powiedziec, że jak na razie wydakje sie byc ok. Choc czasami cos jakby sie dzialo ale moze juz jestem przeczulony.Zobaczymy jak bedzie po jezdzie.