LPG do skody fabii 1,4 MPI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chce sobie zalozyc instalacje ... co chyba nie powinno dziwic przy cenach benzyny.
Pytanie przedewszystkim jaka i za ile ??
I gdzie w miescie Warszawie lub okolicach ....
Mysle o wtrysku sekwencyjnym.

szczerze mowiac boje sie 2 rzeczy:
- tego ze ktos mi zalozy i to spieprzy
- ze gaz zniszczy mi silnik a chcialbym pojezdzic tym samochodem jeszcze kilka lat.....

Jesli ktos ma doswiadczenia z gazem w takim samochodzie to prosze o opinie ...

C.
  
 
Mój szwagier założył sobie gaz do fabi z tym silnikiem 2001r. pojechaliśmy w trasę i spalił mu 7,5 litra ! jest bardzo zadowolony z instalacji ,zaraził mnie i też chcę sobie założyć gaz,montaż kosztował go 1700 zł,na razie 0 problemów ,pozdrawiam !
  
 
Mam Skodę Fabie 1.4 comfort 68 KM z 2000 r. Niedawno zainstalowałem sobie LPG. Mam już przejechane na gazie 1600km. Instalacja BRC z komputerem gazowym JUST . Jak do tej pory spisuje się świetnie.(spalanie 7,5-8l/100km) Te silniki mają kolektor metalowy, więc bez problemu możesz założyć taką instalację. W zakładzie, w którym zakładali mi gaz odradzili mi instalację sekwencyjną mimo,że jest dużo droższa. Zakładają ją tylko w nowszych Fabiach z silnikiem 1,2 , gdyż tam są kolektory plastikowe. Bardzo ważne aby zakład, w którym będziesz zakładał gaz wcześniej robił już takie samochody. Właśnie na tej podstawie wybrałem instalatora (całkowity koszt instalacji 2tyś.)
pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: rawlik dnia 2005-09-04 16:37:12 ]
  
 
Witam.
Dobrze że rawlik trafił do dobrych montażystów bo nawet najprostrze auto mozna spieprzyć mimo dobrej instalacji.