Klocki i tarcze hamulcowe DELPHI LOCKHEED ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Wiem że temat był już wiele razy przerabiany ale o to co pytam to nie znalazłem.
Moje pytanie jest odnośnie klocków i tarcz hamulcowych firmy
DELPHI LOCKHEED ?
Jest to pytanie skierowane tylko do użytkowniów lub kierowców co mieli cosik do czynienia z tą firmą.
Jak się sprawdzają ,czy szybko się zużywają i tak ogólnie?
Mam zamiar kupić i a pieniążków trochę mało ,dlatego pytam .
Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2005-11-21 22:31:26, serbia pisze:
Witam Wiem że temat był już wiele razy przerabiany ale o to co pytam to nie znalazłem. Moje pytanie jest odnośnie klocków i tarcz hamulcowych firmy DELPHI LOCKHEED ? Jest to pytanie skierowane tylko do użytkowniów lub kierowców co mieli cosik do czynienia z tą firmą. Jak się sprawdzają ,czy szybko się zużywają i tak ogólnie? Mam zamiar kupić i a pieniążków trochę mało ,dlatego pytam . Pozdrawiam.



spoko polecam
  
 
mi z kolei facet powiedział ze klocki to raczej sa słabe a tarcz emoga być ..tez myślałem nad tym zestawem bo tani (132 zŁ)
  
 
W poprzednim autku miałem amorki Delphi i spox przejeździłem 3 latka i wszystko było OK. Teraz do Essiego założyłem klocki i tarcze Delphi, ale ciężko mi coś powiedzieć, bo jeżdżę na nich dopiero miesiąc. Ale uważam, że za taką cenę warto. Nie spotkałem negatywnych opinii na temat tej firmy poza cwaniaczkami, którzy wywalili na tarcze i klocki 500 zeta i nie jeżdżąc na Delphi mieszali je z błotem. No cóż może byli wściekli, że przepłacili...
  
 
Ja osobiścieje założyłem i z powodzeniem sobie używam ....... myślę, że to dobry zestaw przed zakupem przewertowałem fora i również negatywnych opinii na ich temat nie zauważyłem co oczywiście mnie przekonało (poza ceną ofcourse )
  
 
Jezdziłem na tych tarczach polecam
  
 
Nie wiem co miałem ale w porównaniu do Delphi to było badziewie. Jak wziąć cenę pod uwagę to rewelka
  
 
mam tarcze i klocki - POLECAM
  
 
Cytat:
2005-11-22 07:28:52, pioczel pisze:
mi z kolei facet powiedział ze klocki to raczej sa słabe a tarcz emoga być ..tez myślałem nad tym zestawem bo tani (132 zŁ)




klocki sa dobre , wolno isę ścierają
  
 
Ja aktualnie jerzdże na tym sprzęcie od ponad roku czasu (tarcze),
zdzierają się dość szybko ale polecam przejechałem na nich jakieś 25 tyś i jeszcze troszke pobujam się na nich
Ogólnie jestem zadowolony
  
 
Dziękuję!
Już zamówione.
  
 
ja właśnie wczoraj wyjechałem z warsztatu z nowymi tarczami i klockami, zobaczymy jak się będą sprawować
  
 
U Mnie tarcze Delphi .. i klocki Ferodo.. I Super..