Kilka pytań natury elektrycznej..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam kilka pytań może ktoś zna odpowiedź na chociaż jedno

1. Podświetlenie wnętrza - świeci, ale bardzo bardzo słabo, nie ma regulacji ! Tak samo slabo swieca sie pokretla nawiewow jak i podswietlenie zegarów. Co to moze byc?

2. Elektryczna szyba z przycisku pasażera idzie do góry dość wolno, ale idzie. Natomoast próbując ją podnieść z przycisku kierowcy jest to niemal niemożliwe, bo idzie straszliwie powoli (1cm/sekunde) Co to moze byc?

3. Elektryczna szyba kierowcy sie nie opuszcza, Jak sie nacisnie przycisk, to przez 3 sekundy slychac pracujący silniczek. Ale szyba nie idzie.

4. Elektryczny szyberdach. Naciskając przycisk słychać tylko chrupanie

Wiecej pytan nie mam za sugestie na kazde bede wdzięczny
  
 
Hepos, pytasz się o 405? Tak z ciekawości.
  
 
A czy to źle> Ja pomagałem nawet tym , co pytali o fiesty i inne Mysle ze zasada w kazdym aucie ta sama. A wlasnie mowie o 405
  
 
Problemy wyglądają raczej na natury mechanicznej. Rozbieraj po kolei drzwi i czyść wszystko, smaruj i dokręcaj. Z dachem to samo.
Pozdro
  
 
Zastanawia mnie tylko czemu przyciskiem na drzwiach pasażera szyba idzie znacznie szybciej niz przyciskiem na drzwiach kierowcy
  
 
Hepos, w żadnym wypadku nie jest to źle. Źle mnie odebrałeś.
Moja żona jeździ meganem i też ma problemy natury elektrycznej. Do tej pory żaden mechanik nie wie, czemu, jak jest wilgotno, nie można uruchomiś silnika. Wtedy pomaga tylko suszarka do włosów, co jest trochę kłopotliwe szczególnie na wyjeździe.
Dzięki Twojej( i nie tylko) wypowiedzi utwierdzam się w przekonaniu, że francuzy nie są stworzone do naszego surowego klimatu arktycznego.
  
 
Co do szyb, to winę widzę po stronie przełącznika. Możliwe, że styki są zaśniedziałe. Znajomy ,w meganie właśnie, kiedyś jakoś je czyścił.
  
 
Dzieki. przeczyszcze styki. a podświetlenie licznika i [pokretel nawiewu czemu strasznie slabo swieci? Przyciski podnoskika szyb podsweitlaja sie oK
  
 
Pugi mają regulację podświetlenia, może to pokrętełko jest zrypane.
  
 
a ja myśle że to brak masy! nie mam pojęcia gdzie bo 405 nigdy nie jeżdziłem ale tak na zdrowy rozsądek to na pewno brak masy!! prąd płynie przez jakis pośredni odbiornik (żarówkę albo silniczek) i dlatego jest zbyt mały żeby wszystko działało OK. weź kawałe przewodu podłącz go do (-) przy aku i się pobaw na pewno coś wykombinujesz!
pozdrawiam
  
 
Żeby niepisać nowego posta to wynalazłem tego gdzieś w jakichś innych postach i pisze do was (Tylko po co ten komentarz )

Mam pytanko czemy niechodzą mi wycieraczki w ani przednie ani tylne wogóle tak jak by padł silniczek. A i dlaczego mogą sie czasami włączać długie jak sie dotchnie kierunków tylko nie tak że aż przeskakują. Prosze pomocy.

P.S. i ile może kosztować tego naprawa?? Mieliście taki cyrk kiedyś??
  
 
Cytat:
2005-12-12 22:41:39, selo pisze:
Żeby niepisać nowego posta to wynalazłem tego gdzieś w jakichś innych postach i pisze do was (Tylko po co ten komentarz ) Mam pytanko czemy niechodzą mi wycieraczki w ani przednie ani tylne wogóle tak jak by padł silniczek. A i dlaczego mogą sie czasami włączać długie jak sie dotchnie kierunków tylko nie tak że aż przeskakują. Prosze pomocy. P.S. i ile może kosztować tego naprawa?? Mieliście taki cyrk kiedyś??



przełącznik zespolony padł ?