Symbole graficzne kontrolek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
tema ponownie powraca prubowałem to zrobić w jednej z firm reklamowych ale efekt jest kiepski a mianowicie poszukuje kogoś kto byłby w stanie wykonać ikonki prawy i lewy kierunkowskaz osobo na tle zielonym symbol świateł mijania na tle zielonym i symbol śniegu na tle pomarańczowym wszystkie symbole podświetlane żarówkami większośc symboli podesłał mi kolega SUREC za co mu serdecznie dziekuje ale potrzebuje jeszcze wykonawcy tego tematu bardzo proszę o pomoc ludzi którzy maja jakiekolwiek pojęcie o tym niechcem nic za darmo zapłace za robotę no problem .
dziękuje i pozdrawiam
bardzo proszę o pomoc.
  
 
jedyne co mi przychodzi do głowy to to ze w polonezie są takie ikonki oddzielnych kierunkowskazów, a co do innych symboli to jedyne rozwiazanie jakie mi przyszło do głowy to folia półprzezroczysta(w danym kolorze) i naklejony od spodu na niej symbol, wyciety z carnej samoprzylepnej foli albo cos w tym stylu??
  
 
W mondeach to jest. Jedz na szrot, wyrwij wyswietlacz z konsoli obok zegarow i same zegary, rozbierz, wyciagnij folie. Ot cala filozofia.
  
 
z jakich roczników mondeo ?
  
 
Normalnie jest to podświetlona zielona folia, a w maskownicy jest wycięty otwór w kształcie strzałki. W nowszych autach oczywiście jest to ikonka podświetlana wykonana razem z tarczą w tej samej technologii. Zapytaj wykonawców tarcz na allegro (polecam free_style) - o wykonanie. Laser wycinający takie ikonki jest bardzo ostry i zapewne może wykroić pasek szerokości poniżej 1 mm.