Przeplywomierz 1.8 16v

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zamontowalem lpg .... po odebraniu esia z firmy montujacej mi gaz samochod zaczol strzelac na gazie .. zaczlo go wracac .. zabezpieczeniu na przeplywomierzu powietrza nie mialem i od tego czasu samochod jest slaby ociezaly zarowno na gazie jak i na paliwie i wkreca sie maksymalnie na 150km/h ...... jak sprawdzic przeplywomierz i naile % pewnosci jest to wina przeplywomierza a na ile % poprostu spadek mocy spowodowany lpg? ....
  
 
Mialem tosamo. Wymienilem swiece i kable i dalej tosamo. Niby przeplywomierz smiga bo jak sie go odeponie to wiecej pali i troche lepiej "ciagnie" ( bo ma bogatsza mieszanke). Ale chetnie sie dowiem jak sprawdzic przepływke.
  
 
moj przeplywomierz przezyl okolo 30 strzalow ( ale mam zalozona klapke przeciw wybuchowa )wina
kabli i swiec pomoglo mu przemycie benzyna ekstakcyjna i wyczyszcenie puszki odpowietrzenia skrzyni korbowej
  
 
ja klapki przeciwstrzalowej nie mialem a strzalow mialem wiecej niz 30 ..... dzis odpiolem przeplywomierz i nic ... zadnych zmian w mocy ..... kable i swiece mam nowe bo zmienilem zaraz po kupieniu samochodu wraz z paskiem rozrzadu. Moja ostatnia pruba bedzie polegac na tym ze calkiem wywale na probe mikser od lpg czy to przypadkiem on za bardzo nie zaweza dolotu powietrza ..... jak dalej bedzie slaby to bede pewny ze to przeplywomierz