Podejdzie silnik 1.6 EFI do mojego XR3i??Jakie roznice??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Prosilbym o podpowiedz bo mam do wziecia taki silnik ale nie wiem czy nie bedzie problemow z przelozeniem go.Najbardziej martwi mnie wiazka i dolot.Gostek mowi ze bez problemow wszystko sie przeklada ale jakos nie specjalnie chce mi sie mu wierzyc.

Za wszelka podpowiedz bede bardzo wdzieczny.Pozdrawiam
  
 
A jaki tam byl silnik??
Zalezy tez co daje ten gosciu do tego silnika?? Bo niewiem czy komp nie bedzie inny ale podejrzewam ze nie.
  
 
Wczesnie mialem XR3i a teraz mam do kupienia wlasnie efi.Moze dam odnosnik do strony to sam zobaczysz co pisze ze jest w zestawie poza tym jest zdiecie.

Ten silnik EFI (sa dwa ale jeden EFI)

Dzieki za zainteresowanie.
  
 
up
  
 
Ale miales XR3i na mechanicznym wtrysku??

Jesli tak, to potrzebujesz jeszcze cala wiazke od EFI. No chyba, ze chcesz mechaniczny wtrysk zostawic, to raczej problemow nie powinno byc


PS. Nie mozesz wziac tego RSi?

[ wiadomość edytowana przez: toradek dnia 2005-12-15 20:25:47 ]
  
 
Najpierw chcialem tego RSi ale jak mi powiedzial ze trzeba go calego wyregulowac i to kosztuje gdzies okolo 500zl to juz mi sie odechcialo.

Mialem xr3i i myslalem zeby na mechanicznym wtrysku go zostawic.Jakie beda konsekwencje jak tak zrobie?Jaka moca bedzie wtedy dysponowal??
  
 
A co tu do regulacji? Chodzi o regulacje wtrsyku, pod ten silnik EFI tez bedziesz musial go wyregulowac, a sprowadza sie to do krecenia jedna srubka
  
 
Jak z nim rozmawialem to powiedzial ze to nie ejst kwestia wyregulowania zaplonu tylko wszystkiego, otwarcia kanalow itd.

Nie wdawalem sie juz w szczegoly bo jest mi wszystko jedno jaki silnik kupie byleby jezdzil bez zadnych problemow i sie nie rozkraczyl po 100km.
  
 
Ja nie mowie o zaplonie

PS. Ten RSi to ciekawy silnik, skoro trzeba w nim walek ustawiac
  
 
Dodatkowe pytanie.Jakbym zalozyl do tego silnika skrzynie od 1.1 z 92 roku to jak by to jezdzilo.Wiem ze ma inne przelozenia ale kolezka sie upiera ze z ta skrzynia jezdzil w rsi i byl zadowolony.Tak wiec nie wiem co myslec.Skrzynie chce sprzedac za 200zl.
  
 
2x up