Uszczelki drzwi , wymiana, czy nowe ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zauwazylem troche popekane uszczelki drzwi, czy wymienic czy naprawic np. wpuscic troche silikonu i podkleic pekniecie, czy kupic nowe, tylko gdzie bo szukalem w necie i nie znalazlem,
klapa troche glosno sie zamyka czy to wina uszczelki i jak to zlikwidowac???/
  
 
Uszczelki mozna pewnie w ASO zamowic . Jak sie da naprawic to bym naprawil a jak nie, to bym na szrocie kupil ladna sztuke .
Nie wiem jaka masz wersje nadwozia, ale u mnie w sedanie trzeba bylo podregulowac ucho od zamka i teraz zamyka sie cichutko i leciutko
  
 
Cytat:
2006-01-19 16:56:29, CzapCzap pisze:
Uszczelki mozna pewnie w ASO zamowic . Jak sie da naprawic to bym naprawil a jak nie, to bym na szrocie kupil ladna sztuke . Nie wiem jaka masz wersje nadwozia, ale u mnie w sedanie trzeba bylo podregulowac ucho od zamka i teraz zamyka sie cichutko i leciutko



Rowniez mam sedana, musze sie pobawic jak bedzie widno, bo jak narazie to moge ja odpalic i posluchac dzwieku diesla, ah
  
 
Cytat:
2006-01-19 18:40:24, Mart78 pisze:
Rowniez mam sedana, musze sie pobawic jak bedzie widno, bo jak narazie to moge ja odpalic i posluchac dzwieku diesla, ah



Prosta sprawa, najlepiej zdjac ta czarna listwe, jest ona na zatrzaskach. Potem bierzemy plaski kluczyk (chyba 10) i sa tam dwie srubki, wystarczy je poluzowac i bedzie mozna ustawic te ucho w odpowiednim miejscu. Za nim wyczujesz optymalny punkt moze minac troche czasu .