Wycieraczki/przełącznik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
O co chodzi z tymi numerkami 1,2,3,4,5,6, przy wcyieraczkach ?
  
 
Regulacja prędkości wycieraczek.

Podejrzewam, że działa ta regulacja jak włączysz wycieraczki przesuwając dzwignie od wycieraczek w dół a nie standardowo do góry.

Pisze, że podejrzewam bo u mnie regulacja ta nie działa
  
 
nie podejrzewaj
ciagniesz dzwignie w dol i wycieraczka dziala co 1-6 sekund
  
 
A Ci którzy tego nie mają a chcą mieć regulację czasową wycieraczek mogą sobie to zrobić na grosze na zwykłym potencjometrze.Na życzenie służę opisem.
  
 
Cytat:
2006-02-14 23:00:15, lukas_s pisze:
nie podejrzewaj ciagniesz dzwignie w dol i wycieraczka dziala co 1-6 sekund


tia ... ale najpierw musi to działać a u mnie nie chce ... jak dla mnie chodzi cały czas co 6 sekund, albo jeszcze wolniej...

wiem, że coś mam zrąbane ale nie wiem co i jak narazie mi się nie chce szukać
  
 
Cytat:
2006-02-14 23:00:15, lukas_s pisze:
nie podejrzewaj ciagniesz dzwignie w dol i wycieraczka dziala co 1-6 sekund


hmm u mnie raczej jest trcoeh zadziej, a an ostatnim biegu napewno przerwa jest dluzsza niz te 6 sec... hmm az chyba pomierze kiedys z ciekawosci;]
  
 
Cytat:
2006-02-14 23:45:35, Henryk pisze:
A Ci którzy tego nie mają a chcą mieć regulację czasową wycieraczek mogą sobie to zrobić na grosze na zwykłym potencjometrze.Na życzenie służę opisem.



to ja poproszę o ten opis
  
 
Cytat:
2006-02-14 23:45:35, Henryk pisze:
A Ci którzy tego nie mają a chcą mieć regulację czasową wycieraczek mogą sobie to zrobić na grosze na zwykłym potencjometrze.Na życzenie służę opisem.



to ja poproszę o ten opis
  
 
Mój przełącznik zespolony jest tak zdezelowany ze wycieraczka tylnia uruchamia się na pozycji jej spryskiwacza, w dół ( praca przerywana ) z oporem - nie zawsze chce zejść. O niedziałającym spryskiwaczu (brak styku ) nie wspomne. Bedę musiał go rozebrać kiedyś albo kupić nowy. A propo nie wiecie czy są dostępne jakieś zamienniki czy tylko oryginał którego cena jest z kosmosu?
  
 
Na allegro jest pełno przełączników zespolonych. Nawet gościu chciał mi kiedyś sprzedać za 50 PLN i wysyłka na jego koszt. Lecz niestety wcześniej kupiłem na giełdzie za 120 PLN.
  
 
w ktory wtyk czy kostke w skrz. bespieczników mam podłączyć kabelek od 6 stopniowej regulacji wycieraczek? ten kabelek od przelacznika zespolonego którego mi brakuje